Snimanje razgovora

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Snimanje razgovora

Post od v_slobo »

Zna li neko kako bi mogao sa moba da snimam razogore na komp, preko kabla povezanog na komp (nokia pc suite 6.84.10.3).U pitanju je nokia 6630.
Ovo ne treba meni nego mom rodjaku , a nebi bilo lose da i ja znam trebace mi nekad :)
8)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa svi razgovori se cuvaju u galeriji, potrazi ih i dalje znas valjda i sam kako da ih prebacis iz telefona u racunar preko pc suit-a :wink:

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Azimuth, pricas na mob a on je prikljucen na komp i da komp snima razgovor? Da li je to moguce i kako . Ili ako neko zna neki program za snimanje razgovora sa telefona a da je free neka napise naziv.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

slobo nisi napisao koji telefon imaš, ali ako je Symbian 8: ovde
a ako je 9.1 - onda ovde
a ako je Java, onda googlaj sam pa ako nešto nađeš postavi ovde

:)

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

gargamel4, mislim da nisi procitao ono sto sam prvo napisao , trazim za n6630 :)
I hvala ti za ove linkove 8)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ja tek sad nista ne kontam.. Jel ti v_slobo mislis da snimas razgovore direktno na racunar? :? Ako je odgovor pozitivan onda ne kontam poentu toga..

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ok, nisam video :oops:

Jesi našao nešto tamo? Totall recall recimo!

Azimuth, svi znamo da ne može da snima na komp preko kabla, niti za time ima potrebe, naravno prebaciće posle na komp sa kartice, mada on to nije znao, ali sada zna :wink:

:)

edit: malo sam pogrešno napisao šta sam mislio tako da sam sad ispravio :oops:
Poslednja izmena od gargamel4 u Uto, 04. Sep 2007. 22:41, izmenjeno 1 put ukupno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

gargamel4 prijatelje, ili sam ja lud ili v_slobo nije dobro formulisao pitanje jer bi bilo krajnje smesno i u najmanju ruku debilno da drzis telefon naboden na racunar kako bi snimio neki razgovor. Ja tih problema na E60 nemam jer postoji jedan taster sa strane i jednostavno samo na njega kliknem i snima razgovor. A za 6630 ima gomila programa, neki su bolji a neki losiji u smislu da se cuje ili ne ono famozno beep na pocetku snimanja i cinimi se da su vecinom ako ne i svi nabrojani gore u "najkorisnijim aplikacijama"
I kad ga snimi pojavi se fajl medju ostalim saundovima. Tako je barem kod mene trenutno a i cinimi se da je tako bilo i na 6630
Na kraju krajeva ovako je i mnogo jednostavnije nego traziti neki program pa cekati sa nabodenim telefonom da obavis razgovor..Ne znam, mozda i gresim ali..Zasto jednostavno kad moze komplikovano :lol:

v_slobo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 27. Avg 2007. 12:08

Post od v_slobo »

Azimuth, mislio sam da moze da se snima razgovor ako je tel spojen sa kompjuterom a ako nemoze onda trazim neki program za snimanje razgovora ali da nije trial verzija :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

v_slobo, pa kazem ti da ti je najjednostavnije da ga snimis na samom telefonu i onda kao takvog u .amr formatu prebacis na racunar ako hoces ali ne vidim zasto bi kad mozes da ga presusas i dok je u telefonu al ajde..
Sto se programa tice, imas gore "Najkorisnije aplikacije" pa prelistaj, navedena je gomila programa a izmedju ostalog imas i za to sto tebi treba :wink:

Zaključana tema