Nokia 6600 na srpskom...

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Nokia 6600 na srpskom...

Post od gajic_ivan »

Koliko kosta ubacivanje srpskog u Nokiju 6600, uopste za Symbian telefone? Kod koga da idem? Ovi serviseri u Šapcu beže od toga kao đavo od krsta :(
Poslednja izmena od gajic_ivan u Sub, 06. Nov 2004. 13:38, izmenjeno 1 put ukupno.

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Ja mislim da bi ti flashovane na neki noviji firmware, koji ima srpski resilo problem bez velike muke i bez velikih troskova. To je sigurno za starije telefone, ali za Symbian nisam siguran.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

10-15e trebalo bi. Mada ja ne volim da ubacujem nista u fon tipa novi firmware , jezik i sl. ne znam ni sam zasto al eto. :lol: Ako ti nije bas neophodno bolje to ne radi, ne znam, ja se uvijek bojim da mi se nesto ne zezne. :wink:

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Bolje ostani na engleskom meniju - srpski je tako skrnavo preveden da ce ti trebati ponovo neko vreme da naucis sta je sta... Samo ces se nervirati (ili, u boljem slucaju - slatko nasmejati)...
Brat mi ima 3510i sa srpskim menijem - katastrofa: recimo "cookies" je prevedeno kao "kukice"...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

prilikom ubacivanja novog softvera v5.27.0 dobijas i srpski meni pa cak i mogucnost pisanja poruka cirilicom ali ti se znatno smanjuje broj karaktera zbog nasih znakova,ali to mozes da iskljucis pa i dalje da imas srpski meni a poruke pises engleskim fontom, sve u svemu flesuj fon i dobices srpski kosta od700-1000 din i nista ti se nece pokvariti
p.s. svaki bolji servis ima novi softver ti sto te tovare da to neuradis nemaju novi firmware. :wink:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Hah, cookies kukice, lol. :lol: Samo se raspitaj koji je servis dobar, posto ima nekih gdje su neposteni ili nestrucni... :roll: Mada kao sto rece Sasa, neki (mnogi) prevodi su UZASNI, ako ti nije neophodno nemoj to da ugradjujes. :wink:

pes
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 21. Okt 2004. 14:58
Kontakt:

Post od pes »

Nadji servis koji radi sa griffin box.Ne brini za rad tvog telefona.Samo osiguraj se da predas tvoj moby u siguran servis.

ivanmarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 07. Nov 2004. 08:28

Post od ivanmarko »

ako hoces srpski, idi u ovlasceni Nokia servis u Rajicevoj 18, u beogradu. Nista lose ne moze da ti se desi sa telefonom. Dobices sigurno poslednju verziju softvera, a i telefon ce sigurno raditi. Cak mozes da proveris da li ti je telefon bio zakljucan za neku mrezu, u tom slucaju nista od flesa, jer postoji mogucnost da se ponovo zakljuca. Usvakom slucaju poseti ih ima sta da se vidi veruj mi.
Nokia servis 011/3035777
Pozdrav

Odgovori