novi firmware za nok6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

a gde ce da bude sacuvan taj backup memorijske kartice? ako mozes posalji mi na pp ili mail gde si uradio flesovanje i koliko ce me to kostati!
Ex Sir_Oliver

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

ako backupujes preko PC suite-a on ti tacno kaze gde je smestio sve fajlove sa telefona. u stvari i ne moras da znas gde su. on ih sam posle vrati ako to hoces.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

i dobro bre ljudi koja je to buva o novom firmwareu 5.80 za 6600 kad njega nema nigde niti na zvanicnom nokia sajtu niti na griffinbox sajtu!?!?!?! negde ga nema...ko ga to ima i koje cuo za njega a? :?: :?: :?:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Meni su rekli, doduse neproverni izvori, da to postoji. Medjutim kada sam pokusao i sam da nadjem isti firmware nije mi poslo za rukom. Ako nesto saznam javljam ovde obavezno.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

Hvala ,ja se ubi trazeci ali nista...vec sumnjam da tako nesto postoji jer mi je malo prebrzo posle 5.27 da je izasao novi ... we will see...

Odgovori