mediasafe

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

mediasafe

Post od nbnebojsa »

imao sam trajal verziju medisafe v1.0, to je slican program kao handyphoto safe i scripto samo objedinjuje oba programa u jedan ulazi se u njega uz pomoc sifre i cuvaju se slike i video snimci, e sad posto mi je istekao trajal nasao sam krek i kad sam ga instalirao naravno program radi ali nemogu da udjem u njega posto mi daje da je pasword pogresan, jel zna nesko o cemu se radi, pomagajte blizu sam da formatiram i karticu i telefon :oops:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

imao sam isti probleam sa detektorom lazi, jednostavno crackovini programi neidu, samo ces upropastiti telefon, nemoj svasta da instaliras :!:
tvoja 6600 vise nije savrsena :mrgreen:

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

pokusaj da ga uninstaliras preko app managera. ili prvo resetuj telefon pa ga onda uninstaliraj. kada resetujes telefon trebalo bi da ga izbaci iz memorije, tj. ne bi vise trebalo da radi, pa onda mozes da ga skines normalno
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nije problem u instaliranju i reinstaliranju problem je u passwordu, pokusao sam sa pomeranjem datuma i dao mi je ponovo da upisem password i usao sam u program ali prilikom ponovnog ulaska i kucanja istog passworda daje incorect password :evil:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

provalio sam sta je nemogu da verujem da se nije niko setio, evo sta je krek malo pobrljavi program, ali moze da se premosti password tako sto se u c/system/apps/mediasafe izbrise ini fajl i posle toga se ponovo inicira password i udje u mediasafe. :lol:

Odgovori