Nokia 6600 i zvuk pri slikanju

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Nokia 6600 i zvuk pri slikanju

Post od Nabukodonosor »

Kako iskljuciti onaj glupi zvuk kada nesto slikam? Milion puta sam hteo nesto da slikam, ali neprimetno, ali sta vredi kada se ono cuje na kilometar.

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Udjes u profile i izaberes profil na kom ne zelis da ti se cuje zvuk pri slikanju (npr.: Opsti) i iskljucis tonove upozorenja.
Meni je telefon na srpskom ali mislim da ces se snaci.
Na eng.: Profeles, General, Personalise, varning tones, off.
Eto ga i na engleskom!
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Neprimetno slikanje? Evo jos jedne opcije. Postoji zanimljiva aplikacija "Spy Cam" koja omogucava da aparat samostalno pravi fotke na svakih nekoliko sekundi, bez potrebe za pritiskanjem centralnog kursora (džojstika)... i bez ikakvog zvuka....
Aktiviras programcic, usmeris telefon u odgovarajucem pravcu i on puni memoriju fotkama...

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

he he, dobra stvar. Da nemas link mozda gde bih mogao da je skinem?

@srdjoraj
Pa to je OK, ali tada ce da mi iskljuci sve tonove upozorenja, zar ne? A to mi bas i ne odgovara.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Možeš samo da prebaciš profil u "Silent", pre nego što kreneš da slikaš, pa posle vrati na "General". A ako koristiš bilo koji drugi program za slikanje, možeš da ukineš zvuk u samom programu.

Što se tiče Spy Cam programa, bar verzija 1.00, slika 20-ak slika i onda počinje da gazi prethodne, znači, samo vrti u krug, vrlo glupa fora.

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Nabukodonosor napisao:he he, dobra stvar. Da nemas link mozda gde bih mogao da je skinem?

@srdjoraj
Pa to je OK, ali tada ce da mi iskljuci sve tonove upozorenja, zar ne? A to mi bas i ne odgovara.
Po meni ti tonovi upozorenja samo nerviraju. A Miskoni ti je dao predlog ako bas volis da imas tonove upozorenja.

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Uzmes bilo koji drugi program za slikanje sem standardnog i promenis wav po zelji, moglo bi i na standardnom da se isto tako uradi da on nije u rom memoriji po kojoj ne mozes da pises / brises :(
Moj predlog je da uzmes CameraFx jer je najmanji a fino lepo radi i daje gotivne fotkice.

Odgovori