e-mail na nok6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
zaludjenik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2004. 00:14

e-mail na nok6600

Post od zaludjenik »

problem je sledeci:imam nokiu 6600,doro podesene parametre za gprs,znaci komotno idem na gprs(063 kartica),sa mobtelovog sajta sam uzeo podesavanja za e-mail,sve korektno uneo u fon,ali telefon prijavljuje"internet:servis not found",svaki put kada pokusam da proverim moj mailbox

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Mozda si pogresno ukucao neku adresu u parametrima. Proveri to ponovo. Meni na 6600 mail jako lepo sljaka.
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

zaludjenik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2004. 00:14

Post od zaludjenik »

srdjoraj,koliko ja znam sve sam lepo uneo,ako pretpostavljas gde sam pogresio,pomozi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

e-mail

Post od punkrockserbia »

uzmi brate otvori negde na kompu e-mail na hotmail,i onda skini program hotviver za mobilni i mozes svoje mailove da citas na mobu,cak i slike otvara na moby.

zaludjenik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2004. 00:14

Post od zaludjenik »

kakav hotviver,ako sam zaludjenik nisam ekspert,ne razumem se u tu teminologiju,nna telefon sam instalirao msn messenger,ali i on prikazuje"internet:servise not found",e-mail na kompu mi nije podesen,dajte neko drugo resenje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ja znam resenje :mrgreen: . nisi korektno uneo sve parametre zaboravio si lozinku 8) , treba da iniciras email nalog. posalji poruku na 9830 u formatu EMA (prazno mest) lozinka, e sad tu lozinku upisi kao password u podesavanju emaila na telefonu, odnosno parametara :wink:

zaludjenik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2004. 00:14

Post od zaludjenik »

nebojsa,sve sam to do slovceta uradio i sifra mi se sastoji og 5 karaktera,ali brate nece pa nece!!!!!!!!!!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

sve je u vezi lozinke, najbolje upisi 123456 kao lozinku jel tako neces sigurno pogresiti ,a jel ti mobtel vratio poruku da ti je email iniciran :?:

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

mail...

Post od punkrockserbia »

nisam mislio da te zaludjujem nekim stvarima,ako vec imas symbian fon,skini aplikaciju `hot viever`ona ti otvara e-mail na www.hotmail.com,samo treba na compu da otvoris mail,nista svetski,onda odes na taj hot viever na telefonu,ukucas svoj mail.i on ti otvara mail kao na compu

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

ProfiMail program, izuzetan, otvoris bilo gde free nalog (preporuka www.hotpopo.com) podesis kako valja i imas sve sto ti srce pozeleti moze.

zaludjenik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2004. 00:14

Post od zaludjenik »

problem resen,sad mi mail sljka ko lud,problem je bio u tome sto mi gprs parametri nisu bili ok,sad mi je mobtel poslao parametre i sve je ok

Odgovori