mmc to bigger mmc???

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
bomarz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 20:07

mmc to bigger mmc???

Post od bomarz »

Imam nokiu 3660,imam i bluetooth,nabavio sam vecu mmc karticu i tu nastaje problem,naime, na staroj kartici imam puno programcica koji su jedva proradili lepo registrovani... pa ne znam kako da kloniram staru karticu na novu. Ako neko zna neku alatku koja ovo moze da odradi ili neko drugo resenje neka mi odgovori ili na ovde na forum ili na mail bozazec@yahoo.com, HVALA!!!

adidas108
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Pon, 18. Okt 2004. 15:10

Post od adidas108 »

nabavi citac kartica,kopiraj na komp sa jedne pa paste na drugu..nije komplikovano zar ne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bomarz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 20:07

Post od bomarz »

pa da samo kad bi naso citac kartice, mislio sam da ima neki tool koji moze da iskoristi citac u telefonu pa da preko BT-a prebacim na PC pa posle sve to samo u rikverc...

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Nece moci... OS telefona ne dozvoljava da prebacujes vise fajlova odjednom ili citave direktorijume odjednom... A ne da ni da kopiras ili prebacis mnoge fajlove jer ih drzi zasticenim. Treba ti neki uredjaj (citac) koji radi neovisno o telefonu.
Nisu skupi - nabavi jedan jer ce ti svejedno trebati cim si nabavio vecu karticu (verovatno za slusanje muzike ili gledanje filmova, a kod prebacivanja tolikih fajlova citac je neophodan).

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Exactly, card reader, obavezna stvar
Jedini drugi nacin je da uzmes da uradis backup preko pc suite i probas da isti vratis na telefon, to moz da radi, meni je radilo.

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

Post od StaCuKadSamNarcis »

ja mislim da nece moci sa backup, posto pc suite kad ne prepozna mmc, koja je bila kad se backup-ovalo, ne dozvoljava restore, bar kod mene nece! mozda gresim. :|
We live together, we die together!
Bad boys for life!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja isto mislim da je card reader najbolje reshenje za ovu situaciju (a mozda i jedino). :wink: :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Hehe./. nije jedino.. ja koristim digitalni fotoaprat posto nemam card reader :) digitalac i mob koriste iste kartice :) a digitalac moze da se podesi sa sljaka kao usb hard :)

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Pa dobro, to mu dodje nekako isto, ali u svakom sluchaju ovaj problem je nemogutje reshiti preko neke bezichne veze... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Eventualno ako nekako uspes zipovati zipmanom sve u jedan fajl, mada toliki fajl poslati... to bi bilo masala poduhvat.. bas ono ljudski masala..

Odgovori