Veoooma iritirajuci problem

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Veoooma iritirajuci problem

Post od Nabukodonosor »

Pozdrav svima. Ovako. Imam N6600 i od pre dva dana nece da mi izbaci na ekranu kada mi stigne nova poruka, znate ono "1 new message". Isto tako kada imam propusten poziv. Tek na screensaveru vidim onu malu slusalicu i tako znam da sam imao propusten poziv. A za poruke imam u gornjem desnom uglu malo pisamce. Mislio sam da je to teme, ali sam promenio nekoliko i opet je isto. Cak sam vratio i na default temu i nece. Kada me neko zove vidim ispisan broj, ali cim se prekine zvono, ne ostane nista na ekranu. Sta moze da bude problem?

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

Ne. Odmah sam to probao i opet je isto. Kad mi stigne poruka ne cuje mi se ni ton vec samo cujem radio (posto mi je telefon ceo dan pored nekog radija) i pogledam i vidi se malo pisamce. Bre...sta je ovo?!?!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nešto si pre dva dana instalirao, što je vezano za identifikaciju poziva i sms-a, i to nešto je preuzelo funkcije od originalnih aplikacija, a ništa ne radi... Tako bar meni izgleda, priseti se šta si radio. Moguće je i da se nešto zeznulo oko profila ili je isključena Log opcija...

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

Nisam instalirao nijedan program ima mesec dana. Jedino sto sam prebacivao na fon su dve-tri teme. I nista vise. A nisam nista ni podesavao. Jedino neko ako je slucajno nesto butao, ali ne verujem. Log mi radi. Evo sad sam pozvao sebe, i bezeli mi poziv u logu.

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Da ti nije istekao trial nekog programa?
Ja sam imao taj problem, ali je to bilo iz razloga sto ja ujutru kad se probudim odmah udjem u meni.. i pozivi vise na "dektopu" se ne prikazuju...

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

U pravu si bio, brate srbine! Obrisao sam 3-4 aplikacije i proradilo je. Hvala na pomoci.

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

No probl.
To su male sitnice koje umeju predstavljati problem kad stavis matoru aplikacju tj app za 7650 na 6600 .. neke rade savrseno, neke zezaju.

Odgovori