Ngage Riknjavina

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
radivojevic_vb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 23:54

Ngage Riknjavina

Post od radivojevic_vb »

Riknuo mi ngage ,neznam sta da mu radim ,kad ga upalim pocne da mi navodi sta sve ima greske system error, device startup error, app closed ... itd. Pa strucnjaci da vidim sta znate .A da umalo da zaboravim ,i bez memoriske ista stvar .Kaj da delam?
coa brat

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Probaj da ga formatirash [* + 3 + "zeleno dugme", dok se pali telefon i izvadi SIM], a ako to ne uspe nosi ga u servis...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

baya
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 11:54

Post od baya »

iskljuchi ga i lepo ga prikljuchi na punjach kad krene da se puni ukljuchi ga i problem solved....
ako ne uspe prvo pokushaj da formatirash mmc preko kompa pa tek ako ni onda ne radi formatiraj fon...

radivojevic_vb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 23:54

Post od radivojevic_vb »

ma sve to mozda i moze ,ali fon nece da se upali kad nije na punjacu onda nece uopste ,a kad ga stavim na punjac onda hoce, ali iz momenta opici system error i vise nista ne mogu da mu radim .Probao sam * + 3 + "zeleno dugme", ali nista .Izgleda da je kapela ,ne gine mu generalna tj servis!
coa brat

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Jesi probao da izbacis mmc i praznog ga upalis?
Poslusaj doktora Nika, probaj to sto je naveo, hard format mora da ti radi.

Odgovori