OVI-store

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Odgovori
Nebojsa92x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 115
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2010. 06:02

Post od Nebojsa92x »

Radi ali jadno nesto, dal je do ovi-a ili je do VIP-ovog signala ne znam :disgust:

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Nebojsa92x, ja ga koristim preko wifi i sve ucitava brzo i skoro trenutno tako da je moguce da je do signala. Pozdrav

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

VIP ovih dana ima problema sa signalom ja sam pre neki dan pokusavao neki mail da posaljem,i dok se nisam zakacio na WIFI nisam uspeo,zamalo ne osedih!

Nebojsa92x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 115
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2010. 06:02

Post od Nebojsa92x »

Razocaran sam signalom, a prekljuce sam presao na postpaid u nadi da cu imati internet gde god da odem :dry:

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Nebojsa92x, ma da... imaces ti net, ali kakav... Drug mi radi u telekomu, pa mi je jednom prilikom rekao da se sav isporuceni signal do 20% manji tolerise, ali kupac nema uvid u te stvari. Naravno, govorim o WiFi-ju ili ADSL-u ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Evo da javim samo da mi je juce sa novom verzijom Ovi Store nakon pokretanja izbacilo da ima update za aplikaciju, tacnije Nimbuzz. :) Vidio sam kasnije da ima update i za fring kojeg nije bilo u Ovi Store al valjda ce bolje ici taj update aplikacija vremenom...

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

janka_88, po meni je nekako OVI store jos uvijek ostao u nekoj fazi izmedju "testne" i "pilot" faze, ali ono sto daje na znanje ( nemojte pomisliti da sam pesimista ) je da su to i "konacne" faze, sto je :cry:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Ronaldo7
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2011. 17:50

Post od Ronaldo7 »

Koju aplikaciju mozete da mi preporucite? Da je korisna? i koja je razlika izdmeju WIFI-ja i handy WIFI-ja? Hvala :)

Nebojsa92x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 115
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2010. 06:02

Post od Nebojsa92x »

Nimbuzz ako volis da se dopisujes :) Sve drustvene mreze u jednom programu koji skoro da ne trosi mb :)
Blacklist ako te neko smara pozivima :)
Kill me za ubijanje procesa u telefonu :)

Ronaldo7
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2011. 17:50

Post od Ronaldo7 »

E hvala ti puno...A znas neku dobru igricu ili jos neku aplikaciju, a da ne mora da se ide preko neta...? :))

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Sve bolje igre, aplikacije ili teme se preko ovi placaju ili su vremenski ogranicene. Ovi je dobar dabise videlo sta oni preporucuju pa ako ti se to svidi npr. neka od aplikacija to potrazis na nekom drugom mestu gde se moze naci slobodna u ponom izdanju.
Neke dobre teme se mogu uloviti tamo dok su u promotivnom besplatnom izdanju dan ili dva, ali dabi se to ostvarilo treba se ovi svakodnevno posecivati i videti imali nesto sto vredi od tema.

EDIT: Nesto novo na ovi store
Slika
ScreenLock
Vrlo lepo.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

deksicom, uh da... U pravu si :) Sta god da skines sa OVI-ja ili je trial ili mora nesto da se plati. U svakom slucaju, barem po meni, OVI postaje sve bolji market...
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

deksicom, zavodnick, zaboravili ste jos jednu vrstu aplikacija. besplatne sa reklamama. i takvih ima gomila. licno nisam ljubitelj stora organizovanog na ovaj nacin. treba da ima vise kategorija i MNOGO bolji search, jer ako trazis nesto a neznas tacno kako se zove uzasno je tesko naci.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

snenad, uh da. Hvala sto si nas ispravio ;) Na to sam potpuno zaboravio... Takve reklame u telefonima, stvarno stvaraju "nelagodu"... Nisam rekao da je OVI savrsen ali da ima jos dosta mjesta za napredak... ima!
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Ronaldo7
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2011. 17:50

Post od Ronaldo7 »

deksicom, E jel moze ova tema za n97?
I ako moze kako se zove, posto ne mogu da je nadjem :))

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ronaldo7, Ej trebalo bi da moze jer je pravljena za tu vrstu symbiana i rezoluciju ekrana.
Da bi je pronasao imas link ispod gornje slike, ali je trajal verzija za samo 7 dana pa se mora sacekati da se pojavi i ako se pojavi neka nepotpisana...

Ronaldo7
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2011. 17:50

Post od Ronaldo7 »

Nasao sam TRIJAL verziju, glupo je sto na OVI-ju nema da se skine za dzabe full verzija, sve se skoro naplacuje...
A na koj sajt mogu da idem,a da nije IPMART FORUM...? :)

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Ronaldo7, imas jos koliko hoces foruma, ali ovo je forum info karaktera i na njemu nema programa, ali idi na google i upisi applications for symbian i imaces masu stvari i site-ova sa kojeg mozes da skidas bilo sta... S druge strane, nesto sam ti poslao na PP pa pogledaj!
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Evo korisne aplikacije za sms, zasad je aplikacija besplatna.

MobiMessage (NOW FREE!)
МобиМессаге је чудесна и све око кратку поруку управљање и неку врсту софтвера пружа такве професионалне функције и пуна услуга, као скривање и слање кратких порука криптовање, филтрирање штетне и спам кратких порука, кратких порука крије ВИП аутоматски, приказујући садржаја. Који едитед би себе, креативне ћаскање модела, цхат систем као што је МСН и тако даље (сада бесплатно за ограничено време!).
Slika Slika

Morate pozuriti ako je zelite besplatnu KLIK

Ronaldo7
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2011. 17:50

Post od Ronaldo7 »

Jel zna neko jos neku dobru aplikaciju? Ova je super i ona youlu...Za n97 mi treba nekad dobra pa ako moze neko da mi preporuci? :D :)

Odgovori