Nokia Nseries!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Nokia Nseries!

Post od gajic_ivan »

A sad svi na www.nokia.com/nseries/ da vidite sta su telefoni(?). Jako zanimljivi modeli. Nokia is back in the game! 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

sem n91 ova dva su onako..mislim dizajn,i ovaj n91 je isto ruzan gore ko neki levak...

A funkcije su dobre...

Bolji mi W800 od ovog... :(

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

E svidja mi se tastatura na n90. Prvi put su lepo dizajnirali tastaturu za neki s60 telefon... Ali telefon u celini je :dry: Ogroman je.. Cak je duzi od 6260 za 1cm, a svi su se zalili kako je 6260 ogroman telefon. + tezina od 170 grama... :o
make. believe

misko2005
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Ned, 02. Jan 2005. 21:44

Post od misko2005 »

Meni se vise svidja dizajn sajta za N seriju nego ti telefoni :wink: :)
Ali nisu losi...po funkcijama...a izgled...no coment :roll:
I have nothing to say...

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Telefoni su stvarno extra, posebno ovaj sa Carl Zeiss optikom... Taj ce praviti ozbiljne fotke... Samo, dimenzije... :roll:

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

jao strave mobitela ,pogotovo ova n91 , ja cu je sebi morat uzeti (ali posto ce joj i cjena biti strava morat cu prodat mp3 player da bi je uzeo :) ) , sve u svemu ,telefon je odlican , sta moze biti bolje od mpr playera sa 4 gb memorije , fotke od 1 megapixel , i symbiana koji sve to zaokruzuje u jedan sjajan telefon , a pored toga ima i otkacen slajder oblik , mislim da je mobitel vrh ponude, pogotovo za mladje kupce kojima nije vazan 3g ili umts , nego mp3 layer, symbian ....
rocK for ever

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

rocK, :uhuh: (ej, al' su ludi ovi smajliji)
n91 poseduje kameru od 2 megapixela. Tacnije sva tri modela imaju kameru od 2 mpx.
make. believe

BurekUSvemiru
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Pet, 18. Mar 2005. 21:02
Lokacija: Sremska Kamenica
Kontakt:

Post od BurekUSvemiru »

samo sto ce da bude cena da se spakujes, legnes i zagines..... :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa sad cemo da vidimo kakva ce biti cena ali se ne moze ni ochekivati da bude mala..... :uhuh: :wink:

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Hmm, n91 koristi symbian 9.0 i Series60 3.0 platformu. Kada je ova verzija predstavljena receno je da treba do omoguci jeftiniju proizvodnju uredjaja koji ga koriste :? ... Ali opet ne ocekujem cenu manju od 600 evrica... mada ko zna sta ce da bude do jeseni za kada je i najavljen pocetak prodaje ovog telefona
make. believe

Crystal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2004. 13:51
:: Lumia 920
Lokacija: BG

Post od Crystal »

WoW, ja sam odusevljena :D
pogotovo ovim N91 :D
pitAM se pitam kakve li ce cene biti .... :roll:
NOKIA N8

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa sad... Ni neki slabiji digitalac s Carl Zeiss optikom nije jeftin, koji ima samo tu funkciju, a shta da ochekujete od moba s 2 mpix kamerom s Carl Zeiss optikom, Symbianom, itd... :?
To za jeftinije mobove moze da znaci da nece da bude 700e nego 600e, il da nece 650e nego 600e... Shta ti to znachi, kad oces da das 600e ni 700e nije problem valjda... :P

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Sviđa mi se funkcionalnost, za dizajn svih sem N70 mogu reći samo jedno: KATASTROFA. Em što su ogromni telefoni, em što su još i teški. Koliko ja vidim, ovim modelima Nokia opipava novi segment tržišta koje bih opisao ovako(većina korisnika ovog foruma pripada sledećoj grupi): "buržuji koji hoće da im telefon bude ekskluzivan u svakom smislu, da se izdvaja, i da dobro izlgeda uz H 2, G klasom (glupo je kupiti automobil koji ti se ne slaže sa mobilnim, i obratno)."
U susret novim izazovima...

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

Stvarno dimenzije su ocajne .....ali svaki symbian tel ima vece dimenzije tako da sam se na to vec navikao.........ali karakteristike su EXTRA.......nijedan tel ranije nije imao cajsovu optiku i kameru od 2MP zajedno sa ovakvim ekranom(N90).........Cast izuzecima.........Jedino ga na trzistu "malkice" koci cena ......

StormScion
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 09. Mar 2005. 10:42
Lokacija: Somewhere far beyond

Post od StormScion »

Ovaj n70 mi se nekako najvishe svidja ... Sto se tiche ovog n91 sve je super super super ali tezak ... stvarno .. nekako bi pre kupio w800 ili da sacekamo isto tako neki mp3 fon koji je najavila motorola ...
Najgora stvar je sto su ovo stvarno dobri telefoni ... jedino sto ce ih malo ovde u srviji imati ... jer imamo osecaj da ce cena da bude 600 - 800 + :(
Siemens fan
and the last scion

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

w800 umesto n91? :uhuh: Pa pogledaj samo raspolozivu memoriju 34MB prema 4GB! Da ne pricam da je n91 "pametnjakovic" sa Symbian OS za koji mozes da nadjes tonu zezalica na netu... Mada, opet se vracamo na pitanje kolika ce biti cena modela N-serije...
make. believe

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

pa naravno da je n91 bolji od se w800 ,ali i to sto je tezak , pa i to nije problem jer je stvarno savrsen mobitel ,mislim da je jednostavno predobar, i mislim da ce nokia nesto zeznuti na ovom telefonu (kao npr. slab zvuk preko slusalica) , jednostavno da bi sebi ocuvala trziste za naredne mobitele ovakvih slicnih karakteristika... jer , sta se jos moze poboljsat , jedino kamera (iako je 2mp dosta za mobitel ) ili cak mozda memorija :D (koda to 4 gb nije dosta ) .....
rocK for ever

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Iskreno se nadam da ce sve biti u redu sa telefonima, da nece imati nekih vecih nedostataka! A, cena sigurno nece biti privlacna na pocetku, mada i se w800 ce biti oko 500 evra kada krene prodaja. N serija ce kostati najmanje toliko ...
Pozdrav svima!

MArko MI2
Stop the madness!

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

A i ta memorija je nepotrebna :uhuh: ako hocete da imate mp3 player.........postoji Apple :) iPOD....ili drugi kao Creative ili iRiver koji imaju 40GB(12 000 pesama)..........u odnosu na to 4 je nishta........

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

e vivanne :uhuh: , i n 91 i n 90 imaju po 2 mp ,samo sto n 90 ima onu zeiss optiku ili sl. pa su malo bolje slike , a na n 91 imas 4 gb za mjuzu , i to je super , jer imas i mp3 player i telefon i nemas potrebe nositi obadvoje , i cak imas malo losiji digitalac :D
rocK for ever

Odgovori