6600 pearl black

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

6600 pearl black

Post od bobpp »

Pre 2-3 godine kada je 6600 bio aktuelan postojale su tri boje;srebrna,roza i zlatna(za kinesko trziste).Medjutim,pre neki dan gledam nesto na njihovom sajtu i kod 6600 se pojavila jos jedna boja-pearl black tj. crna.Zna li neko o cemu se tu radi,zar taj fon nije prestao da se proizvodi i koja je svrha onda predstavljati nove boje?

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

evo i slika
http://www.100asa.it/images/products/ce ... 0black.jpg
http://www.phonepartners.com/images/ppw/big/7225.jpg
medjutim , ja koliko vidim to je samo crna maska , a ne neka nova verzija telefona :unsure:
8) :wink: :) :D :lol:
Poslednja izmena od Del Boy u Pon, 01. Maj 2006. 20:57, izmenjeno 1 put ukupno.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,to ova obichna crna maska?Imash je u svim radnjama kod nas koliko znam.... :roll:

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Uuu,prvi put cujem i vidim za tu pearl black verziju.Mislim da je dexter u pravu,da je to samo crna maska.Lepo izgleda. :wink:
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Znam da postoji crna maska,nisam na to mislio vec na ovo:
http://europe.nokia.com/nokia/0,4879,33210,00.html

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa...to je crna maska,i sad kad bi otishao u prodavnicu da kupish 6600 uglavnom imaju tu a onda i onu obichnu sivu...

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Ispravite me ako gresim ali mislim da ranije nije postojala original maska u crnoj boji,samo u one tri svetlije.Sada kada je model star vec 3-4 godine,pojavljuje se na fabrickom sajtu u cetvrtoj boji...nije posebno bitno,samo mi je bilo zanimljivo.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Oko Nove Godine sam kupovala telefon...6680...ali posto sam imala nekih problema sa tim kupljenim telefonom, pa su ga odneli na flash-ovanje.....dobila sam 6600, i dva dana sam ga koristila...i on je upravio bio crne boje, kao ovaj na Nokia sajtu, i mnogo je moćnije izgledao nego ona standardna sivo crna verzija...... :roll:

Tako da znate da ih i kod nas ima na tržištu... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Ok.Nisam bas vidjao mnogo takvih mada znam da postoje.Lepo je to samo mislim da su trebali ranije da urade.

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

bobpp napisao:Znam da postoji crna maska,nisam na to mislio vec na ovo:
http://europe.nokia.com/nokia/0,4879,33210,00.html
ma to je samo crna maska , evo sada sam malo uporedio funkcije sa obicnom 6600 , i u potpunosti su iste.
a imas dole neke kvadratice sa bojama i kada predjes preko njih strelicom tel. promjeni boju sto je jos jedan dokaz da je to obicni 6600 , a i udji u neki od podmenija npr. Phone Features i vidjet ces 6600 sa obicnom bjelo crnom maskom , znaci u pitanju je samo crna maska 8) ;) :) :D :lol:

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Znam da je obicni 6600,nikad nisam rekao da je neobican,samo je boja nova :).Mislio sam da je neobicno predstavljati novu boju za jedan relativno zastareo model.Po mojoj proceni najmanje polovina prodatih primeraka bila bi u crnoj boji da se pojavila odmah...(mislio sam da nisam bio dovoljno precizan,sada sam procitao svoj prvi post i veoma jasno se vidi da govorim o novoj boji,tj. masci a ne o novom telefonu sa novim funkcijama,tako da nemam pojma zasto me stalno ispravljate)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

bobpp, ne daj se isprovocirati :wink: ..... i ja sam video u Cumicu crnu 6600 u original kutiji .... mnogo bolje izgleda .... a crne maske isto mogu da se nadju kao i crne tastature .... doduse mislim da su kineske...

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ko zna mozda ukoliko su tek sad predstavili crnu masku za 6600 , mozda ce da predstave i crnu masku za 6630 i 6680 , ko zna.....???? 8) :wink: :) :D :lol:

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

Hoce,za jedno 5 godina kad svi budemo imali N1000,da izvuku zadnju paru iz modela.Dobro,Nokia pravi dobre telefone ali me njihova poslovna politika strasno nervira :x

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma imam 6600 , i moram potraziti tu masku je rje extra , ali neznam kakav je to potez nakon sveg ovog vremena izdati masku :uhuh:
rocK for ever

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

eh da mi je ta maska bila kada sam setao taj fontel pre 3god. stvarno izgleda super nema sta :wink: .................
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,pa shto govorite da je to od sada?Pa vec neko duze vreme je ta maska ne trzishtu ali vi verovatno niste primetili.... 8)

jejen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 21. Mar 2006. 21:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od jejen »

Moj ortak je relativno skoro kupio 6600, ne znam u kojoj radnji, ali ovde kod nas u BG, i dobio je telefon u crnoj boji. Moram da priznam da mi se mnogo svidja, super izgleda, mnogo bolje nego sa standardnom maskicom! 8)

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

ehhh ta 6600 ne bih je nikad menjao da je imala stereo zvuk i 2.0mpx..... :wink: najjaci program za nju je po meni face warp... boze koliko sam se smejao...
BANE BRE!

jejen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 21. Mar 2006. 21:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od jejen »

Meni se ta nokia toliko svidja da mi dodje da prodam moj N70 i kupim 6600! :blinky:
Ali ipak sam razuman :D

Odgovori