program za zvona na N70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
xxxx
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 11:37

program za zvona na N70

Post od xxxx »

interesuje me da li postoji program tako da telefon svaki put zvoni razlicitom melodijom,ali da nema veze sa profilima?

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

1. Ne verujem :uhuh:

2. Hoćeš svaki put, kad ti se samo učini da si čuo da nekom zvoni mob, da proveravaš da možda nije tvoj (jer ne znaš kako će da zvoni)? :wacko: :dry: :wacko:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

koliko znam takav program ne postoji , ali mozes u svakom profilu staviti ista podesavanja , ali samo drugacije melodije , pa onda da mijenjas profile , ali to nije prakticno , jer kada ti treba da bude samo vibracija ili da iskljucis i zvono i vibraciju , onda moras da mijenjas podesavanja :| 8) :wink: :) :D :lol: ili da napravis sebi neku precicu "ringing tone" pa da samo odes na tu precicu i da promijenis zvono 8) :wink: :) :D :lol:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Chovek je rekao da ne bude vezano za profile... A inache ideja je totalno :wacko: Ne znam shta ce nekome uopshte to...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

xxxx, postoji aplikacija koju si trazio a zove se...

Smartphoneware Best RandomRingtone v1.0
"This application allows creating lists of ringtones played randomly at each incoming call. Make your smartphone more attractive and ringtones - more sophisticated!
[ RandomRingtone application allows creating and editing "random ringtones". Each "random ringtone" represents a list of ringtones (any sound files you can normally use as ringtones as well as video ringtones), one of which will be played randomly at each call. Intuitive and simple user interface lets you easily create and edit "random ringtones..."

Ako je to ono što ti treba daj mi svoj mail...poslaću ti... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

jejen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 21. Mar 2006. 21:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od jejen »

Kakva glupost...pa i ovako mi se desava kad promenim zvono da ne primetim da ustvari meni zvoni telefon...jos samo mi fali da on nasumicno bira zvona! :o

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Pa kod 6680 ima u contactu grupe pa mozes da stavis i nekoliko razlicitih zvona po grupama (za devojke ) :D (ljubavnice) :D itd a neznam kako to Ninolina nema na N70 cudi me :shock: :ohmy: nemoguce da su ispustili tako "bitnu" stvar :roll: :D Salim se naravno :) :D :lol: 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

kroko035, pa meni to i ne treba...ali ovaj program sam slučajno pronašla...a to je upravo ono što je xxxx, tražio...mozda je eto to čoveku važno da ima random ringtonove...voli iznenadjenja...nije ni važno koji mu je razlog... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori