chat preko symbian telefona

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
dachony
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 20:51
Kontakt:

chat preko symbian telefona

Post od dachony »

imam jedno pitanje...nalazio sam na raznim forumima softvere tipa agile messenger i mig 33 preko kojih mozes da chatujes preko yahoo messengera ili icq-aili msn-a,ali me zanima koliko je to isplativo...koliko otprilike kostaju poruke kada pricas sa nekim preko toga?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dachony, pa mig33 je najjeftinije rešenje...ali kad potrošiš to sto imaš virtuelno na računu, moraš još nekog da priključiš da bi ti se dopunio račun...
Agile messenger, Turbo MSN...pa oni troše oko 20 din na sat vremena (baš i nisam precizno merila...pa ako sam i malo omašila, ne zameri)...mada to zavisi od količine prenetih podataka...ako ti neko prebaci, recimo, sliku preko messengera, skinuće ti više kredita...ali sve to nije tako strašno...u svakom slučaju je jeftinije nego SMS...

Agile je za ICQ, Yahoo, i MSN...A Turbo MSN samo za MSN, ali je i malo jeftiniji...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dachony
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 20:51
Kontakt:

Post od dachony »

hvala nina,samo mi reci,jel tih 20 din skine samo za text,nezavisno od toga koliko si poruka poslao ili primio?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ma Mig33 j3 bzv,morash da se cimash previshe...najbolji su Agile Messenger koji je za ICQ,Yahoo i MSN super program i TurboMSN na kojeg sam se sada navikao,oba programa su super a troshi u zavisnosti koliko KB prenesesh,vishe texta = vishe KB i to ti je to..jednostavna rachunica...u sushtinu nisu skupi... :wink:

dachony
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 20:51
Kontakt:

Post od dachony »

a jel moze da se instalira ta agile na obicne telefone,konkretno 7250i i se t210? :unsure:...taj fon ima moja devojka,a zato...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dachony, znači, ako sad merimo u detalje ... koliko slova, toliko para... :wink: ... ali svakako ti preporučujem da isprobaš bar ... 8)

dachony, ako telefon podržava Javu ... postoji program u Javi za MSN ... to znam sigurno ... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

moze i mig33 i MSN na javu a za agile messenger nisam siguran a skoro svaki fontel podrzava javu kao i stariji modeli :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori