daljinski upravljac?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ako je Symbian SE, postoji mogućnost da će raditi i na njemu, treba probati. :wink: :mrgreen:

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

Post od StaCuKadSamNarcis »

program je do jaja, znaci "kar.." sam ljude u kladionici jedno pola sata i nisu me provalili! :twisted: inace na N3660 radi perfektno, bar na mojoj verziji softwarea 5.08
pozdrav!
We live together, we die together!
Bad boys for life!

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

StaCuKadSamNarcis napisao:program je do jaja, znaci "kar.." sam ljude u kladionici jedno pola sata i nisu me provalili! :twisted: inace na N3660 radi perfektno, bar na mojoj verziji softwarea 5.08
pozdrav!
ZNACI TI SI TAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

sala, sala... :D
...don't happy, be worry...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Evo link za da se novajlije ne muche: :mrgreen:
http://www.aivanet.com/sdload.php?d=43
Program je stvarno ql samo shto kod nekih marki mora de se cilja... :?
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Radi na SonyEricsson telefonima P800, P900, P910, ali samo verzija za Symbian UIQ. Pogledajte no yahoo grupama. :D
U susret novim izazovima...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Eh-hm-hmmm! "Momci, jesam rek'o da ovde nema duvanja?!?" (citat, svima poznat) :wink: :mrgreen:
Šalim se malo, ali dogovorili smo se da ne dajemo gusarske linkove ovde, zar ne?
Lepo je što taj sajt opet funkcioniše, verovatno je jedan od najboljih... nego... odoh ja da poskidam sve dok još rade! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

sajt je stvarno super samo se pazite, krekovane programe nikako neskidajte, nekim cudnim virusom ili sta li je vec sam zarazio moj telefon :cry: :!:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

I ja sam zeznuo moj sa nekom glupavom java igricom, nije strašno, ali sam nepotrebno gubio vreme da ga sredim. :evil:
Ni oni više nisu ono što su bili, tjah... :(

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Miskoni, veliko hvala za onaj savet oko registracije Total IR-a i pomeranja datuma u kalendaru - zaboravio sam da ti se zahvalim na vreme. Sada i kod mene radi sve kao podmazano...
Total je proradio cak i na onom novom Plano Samsung televizoru koji sam pominjao. Stos je izgleda zaista bio samo u uglu pod kojim treba drzati telefon - daljinac u odnosu na televizor...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Sa AIVAnet se skoro i neisplati skidati aplikacije jer su skoro sve ili demo ili trail verzije. :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

@Sasa_NS :arrow: Nema na čemu, i drugi put! :wink: A ugao definitivno jeste čudan, ali nije loš, ne moraš da iščašiš ruku da bi pogodio senzor. :D

A za Aiva.net se slažem, zato sam i rekao "ni oni više nisu ono što su bili", no uvek ima nekih drugih, he he he... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Izgleda da je nasu bracu Grke koji prave taj sajt neko dobro "klepio" po usima... pa su sada usli u legalne vode.
Kada sam prvi put skidao aplikacije sa tog sajta, bio sam vise nego frapiran kolicinom i raznovrsnoscu crackovanog softvera koji "nude".
Bio sam zaista zacudjen kako takav i slicni sajtovi uopste i mogu da "rade" nesmetano!!! (da ih neko ne tuzi i stavi im katanac na bravu)
Neko je ipak ulozio grdan novac na napravi sav taj softver, a od njih ga dobijes na izvolte...

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

ej ljudi ajde barem kazite sta sa AIVE ne valja. mislim konkretno na tu java igru koja ima virus, a i na te crackovane programe koji baguju telefon. kazite koji su da ih se klonimo.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Shto se tiche AIVEneta ni jedana aplikacija nema virus, ali se sve platjaju ili mozesh da ih koristish samo izvesno (kratko) vreme... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Sa tog sajta skinuo sam dosta aplikacija i nijedna mi nije pravila probleme. Istina, neke su funkcionisale bolje, neke losije, ali zaista nisam "pazario" nista slicno virusu, niti sam zbog tih aplikacija imao problema sa telefonom...
Sada je problem samo u tome sto vise nema crack varijanti, kao sto kaze Dr. Nick, vec moras da ih platis, ili da se maltertiras ponovnim instaliranjem kada istekne trial period... Zato je Aivanet sada interesantan koliko i bilo koji slican sajt sa legalnim varijantama softvera...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

(prethodna poruka je izbrisana)

Nemoj da kucaš velikim slovima, jer se to smatra vikanjem, a za to nema potrebe!
Koristi http://groups.yahoo.com/ prijavi se u nekoliko Nokia grupa, otvori i yahoo mail prethodno, i sve što se u okviru grupa bude razmenjivalo - stizaće i tebi na mail, zapanjićeš se veruj mi. :wink:

Ivanvulic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 20. Sep 2004. 09:55

Post od Ivanvulic »

Gde mogu da nadjem programe za symbian.................nokia 7610 ili 6600.................. na pr. daljinski..........i ako bi moglo da bude jos besolatno ,to bi bilo Cool

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Najisplativije je da kupish CD (700din) koji je pun raznih aplikacija, igara, slika...
CD mozesh naci u MobilPlusu chiji baner stoji na vrhu strane (drugi s desna)...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

malo bre protrkeljises po netu i nadjes sve sto ti treba. a i sto ti ne treba :? dobro, ajde, nije ni 700 dindzi mnogo za toliko software-a, ali sto je dzabe i bogu je drago, pa onda tastaturu u ruke i prckaj po netu.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pa nije isto zadovoljstvo kad kupis sve na cd-u i kad sam skines pa trayal prebacis u stalnu verziju :lol: malo procesljaj forume mozes nesto i da naucis, u svakom slucaju lepse je kad sam sve instaliras i pronadjes :mrgreen:

Odgovori