N70 i Go To meni!!!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

N70 i Go To meni!!!

Post od ixtis »

Da li je uopste moguce na N70 ubacivati precice u "Go To" meniju?! Pri tome konkretno mislim na programe sa Z:\ particije (Bluetooth, Converter, Recorder, SIM directory,... itd. Na 6630, 6680 to je moguce, recimo sa AppManom 1.04, gde imas opciju da u meniju "Installed apps" posaljes bilo koju aplikaciju u Favorite - ali na N70- NJET. Kao da je u pitanju neka zastita sistemskih programa, ili sta vec!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

ixtis, kako mislis da nije moguce to uraditi preko Appmana?...Meni se doduse desava da kad instaliram neki program appman prijavljuje sistem error...ali to je klasicna nekompatibilnost nekih programa...Ne znam kako ti nemas opciju dodavanja tih aplikacija...

Pokusaj sa programom Smart Settings...u njemu je moguce dodati precice za sve systemske i instalirane aplikacije i programe... 8) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Ninolina, ajde probaj da stavis sa AppManom recimo Bluetooth ili SIM directory u Go To meni pa javi. Evo ja cekam, sa nestrpljenjem!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

ixtis, pa meni je Bluetooth postavljen na Media key ... a ajde ti lepo isprobaj Smart Settimgs...to je svakako moguce sa tim programom... 8) ... a Appman mi ionako trenutno zbog stavljanja MS dict recnika prijavljuje system error kad hocu da udjem u Installed apps...tako da sad necu moci da probam to... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

zvezdarac
neaktivan nalog
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 09:07
Lokacija: Zvezdara,Beograd

Post od zvezdarac »

Da li je neko resio problem?
Stvarno me nervira sto to ne radi ni na mom N70 :(
Zar je moguce da su stavili tako korisnu alatku u software a da ne radi i da mora da se koriste neki programi da se uradi to isto?
Jednostavno ne zelim da ubacujem vise pod-taskova koji ce da jedu resurse!
Zna li neko da li je to radilo na prethodnim verzijama sw?
Moja razmisljanja su da je to uradjeno na ustrb nekih drugih poboljsanja zato i pitam.
Mozda bi bilo dobro da ovde napravimo spisak aplikacija koje mogu da se ubace u favorite(Go To) bez dodatnih pomagala.
N70 v 5.0609.2.0.1

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Zvezdarac napisao:Jednostavno ne zelim da ubacujem vise pod-taskova koji ce da jedu resurse!
Potpuno se slazem sa tobom! Moze recimo SmartSetings da zavrsi poso ali se meni licno to resenje ne svidja!
U pitanju je definitivno neka vrsta zastite sistemskih fajlova. Tako da nista sa Z:\ particije ne moze da se ubaci u GoTo meni - A nije moglo ni sa prethodnim verzijama sw! Znaci, samo ono sto sam instaliras mozes poslati u GoTo!

zvezdarac
neaktivan nalog
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 09:07
Lokacija: Zvezdara,Beograd

Post od zvezdarac »

ixtis,
Znaci, samo ono sto sam instaliras mozes poslati u GoTo!

Cak ni to!
Recimo MapVewGPSII ili TomTom ili BlueSkyGPS :(
Jednostavno nema sanse :(
Fexp ili ...
Ma nista sto sam probao do sada nije moglo da se ubaci :shock:
N70 v 5.0609.2.0.1

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Pa ja sam sa AppMan 1.04 slao u GoTo programe, e sad ta 3 koja si ti naveo ja ne koristim, tako da za njih konkretno ne znam. Ali trebalo bi da moze!

Odgovori