Nokia n73

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Nokia n73

Post od Gallee.. »

dugo sam je ocekivao ali me je razocarala njena cena. 260e da dam za manju rezoluciju ekrana bolju bateriju i autofokus u odnosu na n80. sta vi nislite o oBom fonu???

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

Ma glupost :uhuh: :uhuh: doci ce sve na svoje mesto za koji dan. n73 je dobar,ali nije bolji on n93 :P
12 godina na forumu!

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

molim vas dajte mi neki link sa spec svih tih qtec
modela
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

za s200 kazu da je spor ..... ali sve ostalo je vrhunsko...

gallee, imas na http://www.gsmarena.com/qtek-phones-38.php

poz...

vizi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2005. 22:01

Post od vizi »

Mislim da je telefon odlican, meni cak i vise odgovara bar forma nego slajder kao sto je n80, ali treba sacekati sa kupovinom jos jedno 2 mjeseca. Tada ce cijena biti daleko pristupacnija i realnija.
"Cuda nisu u suprotnosti sa prirodom, nego sa nasim saznanjima o prirodi."

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

gallee, puno manja rezolucija ekrana... :P :)
Meni više smeta što n73 ne podržava WLAN, ali zato ima kameru sa AF (na kojiu sam se jako navikao na k750 da ne znam šta će biti ako predjem na n80 :) ). I plus, n80 mi je nekako lepši od 73ke.... U svakom slucaju sacekaj jos mesec-dva sa kupovinom (tada ćeš sigurno početi da razmišljaš i o n92 i n93 i to će ti totalno zeznuti mozak :lol: ) jer će cena sići malo ispod oblaka...
make. believe

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Je uzeo neko aj ako neko uzme nek javi,inace meni se iskreno vise svidja n73 nego n93.Ne znam dobar je i n93 samo je mnogo velik,kad pomislim i vidim sebe sa tim telefonom negde zazvoni mi a ja kad ga rasklopim pokrije mi celu glavu koliki je.Inace gledao sam slike sa n73 i mogu reci da su tu negde u sredini,mislim poredjenje sa n93 i k800,po meni n73 moze da se poredi i sa k750i i k750i bi bio u prednosti,neke slike su odlicne,a neke uzas zivi.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

daj bre milane nemoj da pricas gluposti...


k750 da parira sa n73 :lol: :lol: :lol:


pagledaj malo bolje like...
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pogledao sam nekoliko puta,i mogu reci da su slike u tamnim prostorijama,i u mraku fujjjjj,i kazem da bi bile bolje na k750i,sigurno da ce se to malo ispraviti novijim sw.a vidim da u drugim temama hvalis n73,ali je ipak bolji k800i od njega u kameri,ma sta ti pricao.Evo link da vidis slike:
http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=caf44d evo pogledaj gallee slike,a pogledajte i ostali pa recite.Inace n73 je mnoooooooogo dobar telefon i ja bih pre uzeo njega nego k800i,jer ima symbian.Mnooooooogo bolji je jer ima symbian,ali sad i to nije neka prednost jer ima 20-30 programa.Ali i to je dosta
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Fras84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 22:35

Post od Fras84 »

Ja sam si uzeo N73 prije 2 dana, mob je odličan! Fotografije su super, ako i ne uslika baš najbolje, ima opciju za izoštravanje....izvrstan je! Uopće nije spor, symbian rules!

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Verujem da je n73 zmaj od telefona ... ali brate mili, preskup je ..... mozda ga za jedno 6-8 meseci bude moguce pazariti za "normalne" pare

Fras84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 22:35

Post od Fras84 »

Ma ja sam ga uzeo na 6 rata i nije mi žao....super je mobitel! A baterija stvarno dugo traje.... kad sam ga tek kupio, trajala je dan i pol (prije prvog punjenja), a svašta sam isprobavao, fotkao, snimao video isječke i sl.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Fras84, ajd baci neke slike da vidimo,okaci negde.mozes da slikas i sta si dobio u pakovanju sve,ako ti nije problem.Vidim po tvom izgovoru da si iz hrvatske,je si to uzeo preko neke mreze a,i koliko te izaslo evrica.Valjda cemo i mi imati tako da uzimamo telefone kad konacno udje ovaj Telenor. :unsure:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Fras84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2005. 22:35

Post od Fras84 »

Stavit ću slike čim uhvatim malo vremena...
U pakovanju se dobiju slušalice, kožna vezica - Nokia, krpica, kabel, punjač :)

Uzeo sam u Mobisu, originalnoj Nokijinoj trgovini, izišla me dosta - 685 eura, tj. 4999 kuna. Ali nije mi ni najmanje žao, svoju 6131 sam prodao za 1600 i još sam za jedan mob dobio 900 kuna, tako da su mi već prve 3 rate otplaćene :)

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

Nokia N 73 stvarno je perfektan ,savrsen telefon boli me uvo i za n 83,84,85,86 i n 95 i n 458349549 Uzimam ovaj i kraj
Forever !!!

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

Moze li neko meni da objasni zasto je ko nas ovako visoka cena ovog modela,kad u ostatku sveta ne kosta preko 500e :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
12 godina na forumu!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije vise ni kod nas skuplji od 500 eura,barem u par radnji,ali to ce se samo nastaviti tim tempom,N73 nema neke stvari koje ima N80 ili ima losije pa mora biti pozicionirana ispod cenovnog ranga N80,tako da ce vec u narednih mesec dana pasti ispod 450 eura,a N80 ce se verovatno zadrzati na slicnoj ceni!
Pozdrav 8)

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

malo shetala netom i naletela na neke slichice nokine n73,koga interesuje moze da pogleda,bolje su nego na nashem sajtu. . .Meni se bash swidja crwena werzija owog telefona,n73 mi je definitiwno sledetji telefon,drzala sam ga u ruci,odushewila sam se :)

http://www.fony.sk/photos/nokia/thumbs. ... n73&page=1
http://www.evenmobile.com/forum/index.p ... 0&#lbl_3.2
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma da,odlican je telefon,ioanako sam se zasitio N70 (nije ni cudo kad sam godinu dana vukao 6680) pa vec razgledam zamenu,a Wi-Fi mi ionako nije potreban jer ce za Jagodinu jos dugo biti misaona imenica,baterija mi se ne puni svako vece a i slajder na N80 me je razocarao pa sam odustao od nje iako sam je toliko cekao,sad cu da se spremim za N73,samo jos malo aplikacija da portuju u .sisx format i moja je!
Pozdrav 8)

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

I ja mislim da ce ovo biti moj sledeci telefon. Stvarno mi se extra svidja. Ali ce do tada proci jos doooosta vremena (osim ako ne dobijem sedmicu na loto-u). Ne kupujem ga dok ne padne na nekih 250 jura. Btw, sta mislite, koliko jos vremena okvirno treba da se spusti do te cene? :unsure:

Odgovori