KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS Strana «  1 ... 82, 83, 84, 85, 86
Autoru Poruka
 acamatic OffLine Expert - Pon, 07. Jan 2013. 15:55
Korisnikov avatar
goran_bl, jedino resenje i najbolje je,a to si trebao odmah da odradis,ako nisi znao trebao si da pitas.Lepo preko fenixa odradis fles,a pre toga skines preko navifirma potrebne fajlove za balkansku verziju i sve to preko fenixa flesujes.A kako se to radi,imas u temi "Fenix i N8".
3661 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
 Sale_M OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pon, 07. Jan 2013. 19:52
Korisnikov avatar
Procitao sam negde na netu da ce uskoro da izadje novi softver za sve belle refresh modele...ne zna se chage log,ali sumnjam da nesto jos mogu da poprave novim softverom.
12313 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Nokia 8 : • Nokia 7 plus
Nokia 8 polished blue,LG Nexus 5X ice blue
Nokia 7 plus black copper
 goran_bl OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 07. Jan 2013. 21:08
acamatic nije mi padalo na pamet da bi se moglo nešto tako desiti. a i telefon mi je hitno trebao, u tom trenutno je to bilo jedino rešenje.
3 poruka od Pon, 07. Jan 2013. 11:20
: • HTC Dash 3G : • Nokia X2-00
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1703 Posta ]  Strana «  1 ... 82, 83, 84, 85, 86

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS