nokia 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
dexter021
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 20:26

nokia 6630

Post od dexter021 »

Cao svima , danas sam pazario ovaj telefon pa sam jos uvek u fazi istrazivanja !
Skinuo sam Operu za njega ali mi trazi registracioni kod , a ja sam bio ubedjen da je on free!Jel mogu negde da nadjem kod za registraciju!
Drugi problem je mp3 , koji se software koristi za slusanje mp3 muzike i gde mogu da ga nadjem , hvala vam u napred na odgovorima!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Kao prvo dobro dosao,kao drugo mogao si da postavis ovo u temi pitanja za n6630 koja je 5mm ispod tvoje teme(ovo ti kazem da ubuduce znas)skinuo si sigurno operu u sis formatu ona nije besplatna,besplatna je ona u jar pisana u javi,pa najbolje ti je da pustas mp3 u player-u koji si dobio uz telefon odnosno hardverski player,mozes da probas Power mp3,Ultra mp3,MMF OGG player.Sad gde mozes da nadjes preporucujem ti ovaj sajt www.google.com jer je zabranjeno postavljanje linkova.Poslao sam ti neke linkove na pp proveri :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

dexter021, Opera nije besplatna ali "Opera mini" jeste, evo ti link, direktan download za 6630:
http://www.opera.com/products/mobile/op ... nokia_6630

Od MP3 playera ti preporucujem PowerMP3, najbolji koji sam probao. Ali pronadji verziju 1.01, one starije ne rade bas najbolje. Mislim cak da je izasla i novija.

djerma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 20. Sep 2006. 20:30

Post od djerma »

Pozdrav! Instalrao sam PowerMp3 u fon ali ne mogu da nadjem registracioni kljuc. Ova verzija (1.01) dozvoljava samo 60 sec po svakoj pesmi. Ako neko zna neka posalje kljuc ili mi prosledi neki koristan sajt! Pomagajte!!!!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ako si instalirao krekovanu verziju onda ce ti kljuc koji sam ti poslao u PP raditi,a ako nisi... nista!
Pozdrav 8)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

bolja je nekako opera mini od opere. razlog VUČE MANJE GPRSa tako da ćeš za nijansku jeftinije surfovati
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

cuj za nijansu, bar 10 puta :)
6630

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Opera Mini ne skida direktno na fon stranice nego ide preko nekog njihovog servera koji sav sadrzaj smanjuje, tj prilagodjava za tel, tako da manje skida od obicne Opere...

pozdrav...

Odgovori