full screen caller

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
mrm
Banned
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 23:09

full screen caller

Post od mrm »

Da li bi neko mogao da mi kaze gde bih mogao da nadjem slobodnu verziju skye caller.kolko znam to je neki novi full creen caller za seriju 60?probao sam ovaj obican na nokii n70 al izleda ne podrzava.hvala unapred

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

mrm, probala sam i Sky Caller i FSCaller i sve govori u korist ovog drugog...A kako mislis slobodnu verziju?...hteo si da kazes krekovanu...? FScaller verzija 3.04...radi dobro na N70... Ostavi mail pa cu ti ga poslati... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

loman_bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 28. Jun 2006. 01:33

Post od loman_bg »

ninolina nije ti problem da i meni posaljes programcic, meni isto nece da radi na 3250,pa da pokusam tako...thanks
loman_nbg@yahoo.com

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

He,he,pa naravno da nece ta da ti radi na 3250,vidis da covek trazi za N70 a ona NIJE 3rd Edition Symbian telefon pa zato i moras da nadjes verziju za tvoj telefon!A nina inace takodje ima N70 pa kako da ti da verziju koja kod nje provereno radi kad kod tebe nece hteti ni da se instalira!
Pozdrav 8)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Meni to jako loshe radi... Dok izbaci sliku smorim se. :-)
Ozbiljno. 8)
...shit happens... keep d smile!

loman_bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 28. Jun 2006. 01:33

Post od loman_bg »

Lomnice hvala na objasnjenju, vidim da sve znas oko mobilnih telefona....ali polako,cekaj vidis da tek ucim o svemu ovome.... hvala na ironicnom objasnjenju,ali ako bi jos mogao da mi das link gde da skinem za MOJ telefon taj program,bio bi ti veoma zahvalan...

Pozdrav :wink:

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

Mene malo nervira Full screen caller jer nikako ne mogu da namestim sliku da mi lepo ispadne, pokusavao sam da menjam velicinu slicice, rezoluciju... ne pomaze. Kada je gledam iz galerije slika je odlicna, ostra ali uvek, kada je ubacim u fs caller, nekako se deformise i nije mi to to :smutny:
A i ne volim sto mi ne prikazuje sa kog broja me zove taj koji me zove. Recimo, ako imam broj mobilnog i fixnog za neki kontakt, on ce mi uvek prikazivati samo onaj broj koji sam ja unapred definisao a to ne volim jer uvek volim da znam odakle me zove, dal od kuce ili sa moba. :angry:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

loman_bg napisao:Lomnice hvala na objasnjenju, vidim da sve znas oko mobilnih telefona....ali polako,cekaj vidis da tek ucim o svemu ovome.... hvala na ironicnom objasnjenju,ali ako bi jos mogao da mi das link gde da skinem za MOJ telefon taj program,bio bi ti veoma zahvalan...

Pozdrav :wink:
Sto ironicno,bas sam se trudio da ispadne saljivo,da ne ispadnes... ne znam sta,samo da ti diskretno dam do znanja da si pogresio temu,a da si trebao da znas vec da N70 i 3250 imaju razlicite Symbian-e,nemoj da mislis da te ponizavam! ;)
Pozdrav 8)

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Programi zahtevaju da se naravno usklade sa potrebama i evo i mene mrzi da ubacujem slike itd te sam i iskljucio full screen i ne koristim ga mada je interesantan i zanimljiv, a rezolucija slike ne treba da brine jer tako lakse otvara sliku iz memorije! :D A za loman_bg nemoj da si preosetljiv, razumemo te svi smo bili pocetnici i ovde su super likovi i uglavnom vole da pomognu, bas zbog tog se malo i nasale a treba i ti malo da se potrudis! :wink: :roll: :D Jesi li bio skoro u pekaru na burek
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Zaključana tema