Nokia N70 memorijska kartica

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Ninolina, jesi li sigurna da će hteti da radi sa tolikom karticom? ..... inače koliko sam ja video, Kingston ima 2GB MMC Mobile, dok transcend i PQI imaju do 1GB...

pozdrav...

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Ninolina,

Moze da se naruci kartica od 2gb,a cijena joj je kako rece kolega Miodrage negdje oko 4000din,u Subotici...Mada koliko sam jao cuo iskustva ljudi koji su probali sa 2gb,ne radi dobro,ima problema jer je to,ako se ne varam limit velicina za N70...ako neko proba nek javlja iskustva,jer i ja bih prosirivao memoriju...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, pa nisam sigurna da će da radi...ali sam spremna da rizikujem...nemam pojma zašto će mi baš od 2BG ali eto...jače je od mene... :D :lol: :D

A ako može u Subotici da se naruči pa valjda će moći i ovde u BG-u... :roll: ...mada gde god sam pitala nisu mi ponudili tu varijantu naručivanja... :unsure:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

zinexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 20:08
Lokacija: Niš
Kontakt:

Post od zinexy »

E pa onda Ninolina ostaje nam da se zadovoljimo sa 1GB, ipak mozemo imati dve od 1GB. I onako se kartice menjaju na zivo tako da to nije neki problem... Bolje nego da koci, secka, blokita :shock:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Ninolina, pa i meni bi dobro došla kartica od 2GB za 6630, ali kolike su šanse da bi to radilo (kako treba) :D ...... ovako ću ipak da kupim 1GB, pa valjda će biti dovoljno...

zinexy, Nina ne menja kartice na živo ..... a od nedavno ni ja :wink: :D

pozdrav...

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Sve u svemu,postoji rizik da ce mmc mobile od 2gb da zeza,mislim da je i 1gb sasvim dovoljno i za napredne korisnike,e sad kad se pretjeruje sa nekim stvarima koje nisu prepotrebne i pocnu se trpati klipovi ili filmovi,nikad memorije dosta! :D

zinexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 20:08
Lokacija: Niš
Kontakt:

Post od zinexy »

b_udder možda sam se loše odrazio, kad sam rekao na živo mislio sam da ne mora da se skida poklopac i vadi baterija (a složićete se da nas je to nerviralo kad nekih prethodnih modela po gotovu ako se tom prilikom poništi vreme) :dry: :disgust:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

zinexy, da, to je smor :D

inače, je l zna neko kakve su Traxdata memorijske kartice? ..... našao sam njihovu MMC Mobile Pro (šta god to bilo, pošto ima i onih koje nisu "pro") od 1GB za oko 2500din i garancijom od 5 godina .... ali mi se nešto ne eksperimentiše ...

pozdrav...

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Cuo sam za te traxdata memorijske i cak procitao neka iskustva,kazu da je ok,mada za slicne pare-KIngston mmc mobile -1gb i ne razmisljas!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Cegevara, pa meni su na prvom mestu Kingston i Transcend ali ne mogu da nađem :roll: ..... inače danas sam se šokirao kada sam u jednoj od radnji u centru video SanDisk MMC Mobile od 1GB za 4999 din! :o :shock:

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

@b_udder
Da,strasno.... :o :blinky:
Koliko se najjeftinije u Bg moze naci Kingston mobile od 2gb?

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Drugari, jel moze neko da mi javi na PM gde ima da se najpovoljnije nadje Kingston RS-MMC DV od 1GB ili 512MB?

Unašred hvala!

edit:
Pardon, ispravka ne KIngston RS-MMC DV nego Kingston MMC Mobile od 1GB ili 512MB :uhuh: :dry:

Ajde onda da dodam jos i ovo da li se uz ovu Kingston Mobile karticu dobije adapter koji omogucuje koriscenje kartice na digitalnom fotoaparatu, mp3 playeru i slivcno...
  • ____________________________
    spojio b_udder:: spajaj postove...
Born to be wild!!!

zinexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 20:08
Lokacija: Niš
Kontakt:

Post od zinexy »

Uz svaku karticu dobijas i nastavak obavezno.
danas sam kupio Kingston MMC mobile Dual'Voltage od 1GB. Platio sam je 2390din. Sta mislite kako sam prosao?

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

zinexy, dobro si prosao tu su one krecu se cene od 2300-2700 mada ima i bezobraznih radnji koje drze malo jace cene....hm da kad vec spominjem jacu cenu u jednoj prodavnici imaju vec godinu dana MMC 64MB obican i cena se od onda nije menjala i iznosi 2000 din. E sad fazon je u tome sto u istoj prodavnici imate mmc mobile od 1GB za 2450 din :D :lol: :lol: sto mi deluje onako malo :roll: :shock:
5130+Koss the plug....

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

pa tako ti je to i kad kupis pola litre coca cole za 50 a 2 litra za 80 dinara.. Zmaj, za koji telefon uzimas?
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Vidim da nekoliko ljudi poput mene ima problema sa Kingstonom od 1gb,sa sjeckanjem video snimka,pa da li moze biti da im je to neka falinka i koja se jos od 1gb dobro pokazala PQI,Transcend,ima li iskustava?

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

kingston is the best!!! i ja imam kingstonovu na 6630 ali radi savrseno trebalo bi da imamo iste!!
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Ma i ja sam do sad to tvrdio,ovo mi je prvi problem sa karticama te kuce ali evo nekoliko ljudi na ovakvim temama imaju isti problem sa sjeskanjem na Kingstonu od giga,cudno zar ne??!!
Kazu ljudi koji su je probali da je ova PQI odlicna i brza,pa sam mozda mislio za nju zamijeniti ovu moju Kingston koja sjecka(reklamacija)....?

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

Cegevara, pitao sam ortaka koji ima n70 malo pre da li mu secka pri snimanj i on mi rece da da i da posle u reprodukciji videa ide sve normalno.. tako da mislim da je to stvar telefona.. i ja imam istu karticu kingston mmc mobile dual voltage i nenan ama bas nikakvih problema, imao sam sa ulazenjem u galeriju ali sam to sredio
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

Gallee,
Kako je to stvar telefona,kada sam do sad koristio istu takvu Kingston od 512mb i radila je SAVRSENO??!!
Ova sjecka i pri snimanju,a po malo i u reprodukciji,sigurno da je tako i tvom drugu,ali ne primjecuje...
A ovu od 1gb sam poslije N70 ubacio i u n6630 i ista stvar,dakle ili je to "mana" Kingstonu od giga ili je do ove kartice kao jedinke...Zanimljivo da se niko ne zali na slican problem sa PQI od giga ili Transcend,tako da tesko moze biti do telefona...
Inace sa ovom Kingston od giga sam imao problem kao i ti sa ulaskom u galeriju,nije htjela dugo posto se ubaci,puno ucitava...Poslao sam je nazad za Suboticu na reklamaciju,pa ce mi je drugarica zamijeniti ili za istu Kingston od 1gb ili za PQI-1gb,pa neznam za sta da se odlucim(jer se bojim da to nije na svakoj Kingston-1gb),ali ko za baksuza samo Pakom ne radi danas,a subota je,do sad su svi radili bar 1.smjenu na Badnji dan,a oni ne rade,pa cekam ponedeljak...
pozz 8)




2.post

Najjaca fora je sto sam sad probao staru Kingston od 512 i primijetim da pri snimanju i ona malo,ali vrlo malo cima,ali pri reprodukciji ne...neznam vise sta da mislim...dal je do kartice od 1gb ili software-a? :shock:
8)

Odgovori