BT tastatura na 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

BT tastatura na 6630

Post od migi »

Zanima jel moze bluetooth tastatura da se poveze sa smartphone-om....Kad nemam pristup kompjuteru otkucam neki .doc file na telefonu, ali kucanje teksta na telefonskoj tastaturi je mission impossible....


Tada tastatura moze da "olaksa zivot"....

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

ja imam u tel.-u opciju wireless keyboard (ne znam da li je doshla sa f/w-om ili sa onim easy office-om (ili kako se vetj zove) ) ali nemam keyboard da nakachim na tel :( BTW kol'ko to koshta??i gde ima da se Qpi??
veseli p0z
@pu

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moze,ali se ne isplati,cak i da je narucis kod nas (ako uopste AlphaCopy radi tako na komad) tesko da ce biti isplativo!
Pozdrav 8)

Obren
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 09:47
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: BT tastatura na 6630

Post od Obren »

Nokia ima u ponudi takvu tastaturu, ali mislim da ti je finansijski neisplativo, plus što moraš da nosiš i telefon i tu tastaturu sa sobom. Ako ti često treba editovanje dužih tekstova/emailova i sl. onda bolje kupi npr. Nokiju E61 ili još bolje E70.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

a sta je sa HAMA-inom BT tastaturom? ..... je l neko video to u prodaji? ...... mislim, sva Nokia dodatna oprema je skupa pocevsi od glupih kablica tipa ad-15 pa na dalje ..... ali ima i drugih proizvodjaca...

pozdrav...

Odgovori