pomoc oko n80 MOLIM VAS

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

pomoc oko n80 MOLIM VAS

Post od dojlimi »

instalirao sam neke dobre teme na memorijskoj na n80 pa sam onda formatirao karticu i sada kad sam hteo ponovo da ubacim te teme nece da ih instalira, a ne mogu da pristupim sistemskim fajlovima ni na kartici ni na telefonu (izbacuje mi da ne moze da pristupi zbog sigurnosti) da li postoji neki fajl menadzer koji moze da pristupi sistemskim folderima i fajlovima na n80??? MOLIM ZA POMOC
A N D R O I D

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

prosto... imao sam isti problem... samo odradis jos jednom format kartice, pa format telefona i laganica... :wink:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

*#7370# na"default"ekranu i on ce te pitati da odradi format na fabricko stanje i odaberes da!Ako ti zatrazi lock code,ukucaj tvoj security code (default je 12345)!
Pozdrav 8)

Sassa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 01:10

Post od Sassa »

Cao,
da ne otvaram novu temu ...
Lomnica_city!!!
kada sam radio back up, povukao mi je setovanje za e-mail ...
e sada, pokusavam da poubijam te mail boxove ali mi nesto ne polazi za rukom!?
odnosno, ja ih fizicki ubijem na fonu, resetujem ga ali kada uploadujem imenik i kalendar, dodju mi ponovo i ti mail boxovi
nije nista strasno ali me nervira sto mi se sezampro ne zove sezampro nego sezampro(01), posto za mailbox sezampro prijavljuje da je alredy in use (iako je obrisan)
da ne duzim, bilo je tu par backupova, verovatno sam ja zajebao stvar ...
pa sada, da li postoji neki s-ware koji moze iz backupa da mi povuce samo imenik i kalendar, bez user setingsa???

pozdrav

PS. uf, valjda sam bio jasan !?

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Mozda tako nesto i postoji ali ja nisam imao prilike a ni potrebe,srecom,da radim tako nesto jer ne vracam bekapove kalendara i slicnog,samo cuvam kontakte iz memorije telefona!
Ako nemas mnogo podataka u kalendaru,ti ih prekucaj rucno,ili,ako ti se ne zuri,cekaj ninolinu ili tako nekog ko ce ti preporuciti neki program koji izvlaci iz bekapova ono sto ti treba!
Pozdrav 8)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

dojlimi, a je l ne mozes preko PC Suite da uradis bekap imenika, kalendara, todo liste i notesa, pa da onda formatiras fon i samo vratis to sve? .... tako ne sacuvas nista od podesavanja...

pozdrav...

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

uradio sam format telefona (jes da mi je sve izbrisao sa telefona al nema veze sada rad kao kad sam ga uzeo extra) HVALA PUNO NA POMOCI POZDRAV!!!!!!!
A N D R O I D

Sassa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 01:10

Post od Sassa »

pa moze ali verzija softvera koji sam dobio uz tel i naknadno azurirao preko neta ne dozvoljava da biras koji deo telefona hoces da 'bekapujes' ...
u tome i jeste kvaka :disgust:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Sassa, ne mislim na bekap nego na sinhronizaciju sa Outlook-om :)

pozdrav...

Odgovori