RS-MMC za Nokiu N70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
vlado_fps
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 25. Sep 2006. 00:24

RS-MMC za Nokiu N70

Post od vlado_fps »

Hocu da kupim memoriju za Nokiu N70. Jel zna neko koliko maksimalno je podrzano za ovaj telefon?

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Post od Sn1p3r »

hmmm.... Vlado, ja sam na n90 koristio 512 mb i bez problema je radila.... mislim da bi mogla i od 1gm ali ne smem da ti tvrdim sa sigurniscu ali 512 moze100% :wink:
HTC Touch Diamond, Vertu Ascent Ferrari 1947, LG KC910 Renoir, Nokia e90, SE P990i.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Maksimalno ili ne,kod nas i nemas da nadjes vecu od 1GB,koja kod mene radi super,neces sigurno imati problema ako se za nju odlucis a ima ih vec od 30 eura!?
Pozdrav 8)

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Post od Sn1p3r »

Eto ga, znaci 1gb ti je izbor, druge ti nema ili osim ako nemas nekoga u inostranstvu pa da ti moze nabaviti veceg kapaciteta mada sumnjam da bi radilo :unsure:
HTC Touch Diamond, Vertu Ascent Ferrari 1947, LG KC910 Renoir, Nokia e90, SE P990i.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma radilo bi verovatno i 2GB,nije to neki problem,samo bi bilo jos vece usporenje,al neka ga,dok stigne 2GB kod nas otici ce ovaj sporac na dobos,a N73 je sigurno dovoljno brza da podrzi 2GB uz neveliko usporenje (u odnosu na N70)! :D
Pozdrav 8)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Jel moze da mi neko na pp posalje gde ima najpovoljnije da se kupi kartica od 512 rs dv u Bg-u?
Unapred zahvalan :wink: :wink: :wink:
and justice for all...

bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

Post od bigmag »

Lomnica_city, znaci kod tebe radi dobro (bez usporenja) kartica od 1gb? Ja sam se razmisljao da uzmem od 1gb za moju n70, ali su me onda pokolebali neki ljudi u fazonu kao usporice ti fon, preopteretice ga i tako to i sad ne znam sta da radim dal da uzmem od 512mb ili od 1gb? Ti se znaci zadovoljan sa tom od 1gb i mislis da telefonu nista ne moze da skodi (smeta) tolika memorija???

Pozzz......... :) :wink: 8)
.::HTC Desire Z::.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nisam rekao bez usporenja,nego bez nekog veceg usporenja,a sve zavisi od kolicine fajlova i njihove velicine koje imas na primer u galeriji i slicno!Sto se programa tice,svi koje instaliras na MMC rade dobro,mada ja to izbegavam,lakse mi je da su svi u internoj koja je dovoljno velika za par desetina programa!
Pozdrav 8)

dusanN70
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Uto, 29. Avg 2006. 20:31

Post od dusanN70 »

Jel USPORENJE TELEFONA zavisi od velicie kartice ili popunjenosti katrice, tj. da li ce isto telefon da reaguje ako imas mmc od 512mb, i zauzeto ti je 300mb i kad imas mmc od 1gb i zauzeto ti je isto 300mb, kapis :wacko: , hmmm!?!?!?!?

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

Ma ja sam evo ja danas uzeo 1giga karticu marke kingmax i mogu vam reci da prvi problem sa kojim sam se suocio je da nikako uz pomoc laptopovog citaca memo. kartica nemogu da kopiram bilo kakve fajlove na karticu i uvek mi ispise ''the disk is write protected remove the write-protection or use another disk'' .Dok sve sto slikam ili snimim bez problema mogu da prebacim na komp.Komp je lepo cita i otvara i stvarno neznam sta vise da je radim,zbog cega ne mogu da kopiram nesto sa kompa na nju,da jos napomenem da sam pokusao da je i formatiram preko kompa ali mi uvek napise isto ''the disk is write-protected ''.Molim vas pomozite mi ljudi ako boga znate inace kartica lepo radi na mojoj N70 samo jos ovaj problem da sredim i bice ekstra :lol:
>> N7100 <<

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Pogledaj malo detaljnije karticu i vidi da li na njoj imas neki osigurac koji mores da pomeras. Ako imas gurni ga u suprotnu stranu od te na koju se trenutno nalazi. "Osigurac" mozda nije bas najbolji pojam koji bi opisao ono sto bi trebalo da nadjes, ali meni trenutno ne pada na pamet ni jedna druga rec. U svakom slucaju ako ga ima sigurno ces ga prepoznati ;)

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

Ne vredi druze ove mmc dual voltge nemaju takav prekidac kao sto ga imaju sd ili one sonnijeve kartice u svakom slucaju hvala neso je tu drugo tu u pitanju pitaj boga sta :lol: :wacko:
>> N7100 <<

dzuljo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 08. Sep 2005. 16:21
Lokacija: Makedonija
Kontakt:

Post od dzuljo »

ja sam imao slichan problem
card reader je to radio
kad sam smeno CR sve je bilo OK
a najvecha rs dv mmc ima samo kingmax od 2g
pozdrav

Odgovori