Zna li neko dobar program za pravljenje i editovanje .sisx?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Zna li neko dobar program za pravljenje i editovanje .sisx?

Post od miodrage »

Zna li neko da li postoji neki dobar program za pravljenje i editovanje .sisx aplikacija? Znam samo za carbide.c++, ali bas nisam odusevljen.
Isto tako me zanima da li postoji neki neki dobar theme editor za OS 9.1? Ovde sam procitao o Nokia Theme Creator 3.1, dat je neki link koji me ne vodi tamo gde sam mislio. Malo sam progooglovao, ali sve sto sam nasao je online pravljenje tema, a koje se opet saastoji samo iz ubacivanja slike u temu. Mislim... pa ipak me zanima mnogo vise od toga, npr da izmenjam sve ikonice. Sa Nokia-inog sajta sam skinuo Carbide s60 Theme 3.1 ali je to samo trial verzija od 14 dana za koju jos nisam nasao "registraciju"
Jel ima neko ko zna nesto vise o ovome?

Izmenio:gameforce:Naslov mora biti precizan!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pronašla sam da postoji program...UnMakeSISx tools--uNsIs v2.2 for S60 3rd...ali ga nisam isprobala... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Hvala, sad jos da ga nadjem, i isprobam, pa cu da javim. Ninolina, stvarno si carica :D :D :D :D :D :D :D :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

petra
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 30. Nov 2006. 10:06
Lokacija: Beograd

Post od petra »

miodrage, Carbide s60 Theme 3.1 jeste trial u startu, ali je mozes registrovati svojim login podacima sa tog dela nokijinog sajta sa kog si program i skinuo... Ja sam skinuo isti program pre neki dan i naleteo sam na temu o registraciji na forum.nokia.com gde su objasnjavali upravo to sto sam rekao.

Sto se tice pravljenja aplikacija za 9.1, jedna od simpaticnijih alternativa za Carbide C++ je AppForge Crossfire. Integrise se u Visual Studio 2003/2005 i mozes da kreiras aplikacije za 9.1 u Visual Basic-u, C#-u... Mana je sto, koliko sam ukapirao, uz aplikaciju korisnik mora da ima instaliran i Crossfire Client, ali se to verovatno moze ukljuciti u instalacioni fajl.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

petra na sajtu sam naravno registrovan, jer drugacije ne bih ni dosao do download sekcije. Ali hvala ti, videcu. Nasao sam unsis 2.5, pa kad skinem, onda cu odjednom sve da ubacim i da javim svoja iskustva. Trenutno skidam SDK za carbide.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori