wallpaper 9300i

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

wallpaper 9300i

Post od blade_bre »

Kako da promenim wallpaper na 9300i, bilo na spoljasnjem ili unutrasnjem ekranu??
:?
...shit happens... keep d smile!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

blade_bre, to mozes da izvedes samo sa onog unutrasnjeg da kazem pravog ekrana, ides na display setings i tu imas opciju za spoljni posebno, a za unutrasnji ekran posebno.
E sad ovo je na 9300, za i koliko je izmenjena nemam pojma cuo sam samo da je dodat wi-fi sto znaci da je sve ostalo isto 8)
5130+Koss the plug....

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Skontao sam u medjuvremenu, u sred menjanja wallpapera postavi opciju Browse sa strane, nisam je video. Inace fon je kao digitron pored M600i.. Smesno... Evo tu su mi oba+6630, tako da mogu da se igram :D :wink:

Jel imas iskustva sa siemensovim podesavanjam mms-a?
...shit happens... keep d smile!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

blade_bre, pa i ne bas, ali nesto nisam ni propatio zbog toga, nemam pojma zasto ali od kad je moguce s telefona poslati e-mail ali onako bez muke tj od kad su ekrani postali pregledni nisam se ni trudio da skontam.
Zavisi kog simensa imas mozda su razliciti po izgledu ali svaka serija ima svoj alternativni model u drugoj seriji, znaci isti su m75 i cx75 itd. pa pogledaj na sajtu za slican da li imaju podesavanja na telenorovom ili telekomovom sajtu 8)
5130+Koss the plug....

Odgovori