KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 smajli OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 11. Dec 2006. 16:00
gledala sam malo po 4umu i vidim da niko nema n71..
e pa ja ga, izgleda na zalost, imam, a od juce imam problem sa njim...

poslednjih mozda mesec dana nisam nista slikala, snimala muziku, programcice i sl...znaci nije bilo nikakvog punjenja memorije..jedino sto su mi stizale poruke koje sam regularno brisala, jer imam naviku kad god mi stigne neka poruka da je obrisem...uglavnom...imala sam ranije i stotinak poruka, ali trenutno ih imam malo manje od 60..e sad, od juce SVAKI put kad hocu da posaljem poruku ili obavim poziv izadje mi warning MEMORY LOW. DELETE SOME DATA...posaljem poruku, koja ostane sacuvana i odma' izlazi obavestenje MEMORY full blabla i nista ne moze da se radi na njemu sem da se brisu poruke..jer vise nista nemam ni da obrisem...brisala sam slike, melodije, sve zivo i i dalje mi se pojavljuje isto upozorenje, a kad chekiram, free memory skoro pun...STA DA RADIM :smutny: :smutny:
4 poruka od Sre, 30. Avg 2006. 13:29
 Dexter OffLine Expert - Pon, 11. Dec 2006. 16:05
Korisnikov avatar
Prebaci poruke da ti budu na mem. kartici... messaging-options-settings-other-memory in use..
A pogledaj koliko ti je tachno ostalo memorije na telefonu i na kartici , meni-options-memory details ... :wink:
3854 poruka od Pon, 23. Avg 2004. 12:06
• Beograd : • Samsung S8
 gargamel4 OffLine Expert - Pon, 11. Dec 2006. 18:24
Korisnikov avatar
A ono najgluplje moguće da restaruješ fon jer se možda RAM napunio otvorenim programima? DA li FExplorer? Tu ćeš najlakše videti koliko i gde imaš mesta. To što Dex kaže je OK, ali 60 poruka ne prave problem, najverovatnije ti problem prave slike u internoj memoriji. Znači u FExp. Cut/Paste na karticu.

:)
2714 poruka od Čet, 02. Mar 2006. 08:37
• Beograd
Ako Vam je dobro, onda ništa - Peščanik.net
SG Note 4, HTC Wildfire, SansaClipZip, Sennheiser CX6.
 Ninolina OffLine Moderator - Pon, 11. Dec 2006. 19:35
Korisnikov avatar
smajli, ako ti ne pomogne restart...format će ti svakako pomoći...možda si instalirala nešto što je napravilo pometnju... :roll:
4169 poruka od Sre, 07. Dec 2005. 08:42
• Beograd : • Galaxy S7 : • Galaxy S6
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY S7 *** GALAXY S6 ***
 smajli OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 11. Dec 2006. 20:56
sve sam ja to backup-ovala i pobrisala,u internoj memoriji nema ni slika ni melodija ni programa...samo imenik i tih 50ak poruka, ali i dalje isto :cry:
 miodrage OffLine WP_guru - Pon, 11. Dec 2006. 21:12
Korisnikov avatar
E onda je vrlo moguce da si zaradila neku virusologiju. Probaj jos sa nekim antivirus programom za mobilni, recimo BitDefender, ili F-Secure. Nevolja je sto se placaju. ZA detalje javi se na PP pa cemo i to da resimo.
11324 poruka od Pon, 13. Mar 2006. 23:35
• Subotica : • iPhone Xr, RED
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!
 Dexter OffLine Expert - Uto, 12. Dec 2006. 01:51
Korisnikov avatar
Pa kad si vec sve to obrisala onda te nishta ne koshta da lepo formatirash fon... Ukucaj *#7370# i posle formata bi trebalo sve da ti bude ok.. :wink:
3854 poruka od Pon, 23. Avg 2004. 12:06
• Beograd : • Samsung S8
 gargamel4 OffLine Expert - Uto, 12. Dec 2006. 10:51
Korisnikov avatar
E Dextere, to si lepo rekao 8)
Samo bih dodao, da iz sistemskog fajla možeš da prekopiraš profile (posebno ako si nešto menjala, ili pravila nove), kao i kalendar, i još po koju sitnicu, mada takođe je i istina, da što manje starih podešavanja zadržiš u novoj instalaciji, to bolje.....

:)
2714 poruka od Čet, 02. Mar 2006. 08:37
• Beograd
Ako Vam je dobro, onda ništa - Peščanik.net
SG Note 4, HTC Wildfire, SansaClipZip, Sennheiser CX6.
 smajli OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 12. Dec 2006. 20:52
Dexter je napisao:
Pa kad si vec sve to obrisala onda te nishta ne koshta da lepo formatirash fon... Ukucaj *#7370# i posle formata bi trebalo sve da ti bude ok.. :wink:

aha...a lock code koji mi onda trazi je ovaj sedmocifreni broj koji pise iznad imei-a? tj pise samo code...
 Miškoni OffLine Administrator - Uto, 12. Dec 2006. 21:00
Korisnikov avatar
Ne, default lock code je 12345, ako ga nisi menjala... :wink:
4090 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 07:08
• Beograd : • Alpha G850F : • iPhone 4S
PRAVILA FORUMA
 brd OffLine Povremeni posetilac - Pet, 22. Dec 2006. 21:59
Korisnikov avatar
mozda nije u vezi sa temom, ali kad je vec rec o ovom telefonu, imam jedno pitanje.kakav je to problem sa grebanjem ekrana?nije mi jasno kako moze da se izgrebe od sklapanja?buni me ovo, a nesto mi je zapao za oko, pa mozda ga i kupim!
37 poruka od Pon, 05. Dec 2005. 23:24
 miodrage OffLine WP_guru - Pet, 22. Dec 2006. 22:15
Korisnikov avatar
Pa tastatura malo dodiruje ekran kada je sklopljen. Eto to je fora sa grebanjem. Teoretski, ovo se moze resiti uz mali hirurski zahvat na samom telefonu, a to je da se postave listici od mekane gume na obod na koje ce gornji deo da nalegne, i time izbegne dodir ekrana i tastature. Naravno da ovo nije najsrecnije resenje, ali mislim da za sada drugo ne postoji.
11324 poruka od Pon, 13. Mar 2006. 23:35
• Subotica : • iPhone Xr, RED
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!
 brd OffLine Povremeni posetilac - Pet, 22. Dec 2006. 23:33
Korisnikov avatar
zar vec ne postoji silikon na donjoj strani telefona koji to sprecava?to sam procitao u testu telefona na ovom sajtu
37 poruka od Pon, 05. Dec 2005. 23:24
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS