igrice

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
poshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 19. Avg 2004. 19:19

igrice

Post od poshke »

Da li neko zna da li je moguce igrati igrice sa n-gage na 3660 i kako je to moguce.........tj. koji postupak treba izvesti da bi se sistemska memorija telefona sto vise ocistila!!! :idea:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Skoro sve igrice sa N-Gagea je moguce igrati i na 3660 (zato shto telefoni rade na istoj platformi) samo shto je dosta nepraktichno jer se tastature ova dva modela dosta razlikuju. :wink:

Postupak ubacivanja takvih igrica je isti kao i sa ubacivanjem bilo koje druge igre, ali ne znam na shta mislish kada pominjesh chishcenje sistemske memorije (uf, shto mi se spava :mrgreen: ) :?:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

poshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 19. Avg 2004. 19:19

Post od poshke »

pa kad god pokusam da pustim neku od boljih igrica on mi prijavi low memory close some application or reboot device!!!!

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Da,da, napisaću malo kasnije kada me ne bude mrzelo, moraš prvo instalirati neki softver... :D :D

P.S. Piše ti i pod komentarima da li na 3650 ili na 3660, evo baš sam sada video...
U susret novim izazovima...

Odgovori