Memorijska obrisala svoj sadrzaj N70!

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Memorijska obrisala svoj sadrzaj N70!

Post od Vincent »

Ljudi, nevjerovatno: prebacio sam karticu (Kingston 512 mb) iz svog N70 u bratov N70 da uzmem njegove teme i njegovu u moj da prebacim njemu moje teme. Nakon vracanja njegova je 100% u redu (valjda), njegova je fabricka 64 mb, a na mojoj nema nista osim tih djavoljih tema sto sam uzeo. Preko citaca kartica na laptopu maknem ja te teme, ali opet nema nista na kartici. Pleaseeeeeeee! Help me out!!!

Pozdrav! ;)
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Očigledno se formatirala kartica kad ste je ubacili u njegov fon...čim na kartici ima nekih fajlova znači da ona sama nije zeznuta ali se verovatno formatirala...Pokušaj sa programom Easy recovery...verzija je 6. nešto...Trebalo bi da ti to reši vraćanje podatatka sa kartice...ali i ti podaci koje vratiš možda neće svi biti upotrebljivi...ali slike i video zapisi hoće sigurno... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nece biti da je memorijska obrisala svoj sadrzaj nego njegov fon! Hm, ovo je dosta zeznuto... mozes da pokusas da uradis neku foru undelete-a ali cisto sumnjam da ces ista uspeti (sve moras preko card readera). E sad proveri da li je i bratova kartica 100% u redu.
Sa druge strane ne znam koji vam bi da menjate kartice, sto jednostavno niste sve bluetoothom prebacili jedan drugome... Ako ti prijavi da nece da prebaci zbog onog kao autorizovani softver, preimenujes file u .jpg recimo, i isprebacujes casak posla.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

miodrage, Kakav undelete? Kako to da obavim? Bratova kartica je sto posto u redu, provjerili smo.

Može li mi neko dati link ka downloadu tog Easy Recovery, ubih se da ga nađem na netu...

Uf, što se samo meni dešavaju ovakva sr....?

Pozdrav! :wink:

Naš'o link, samo da ga downloadujem i da se pomolim Svevišnjem, samo mi on može pomoći!
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

Ninolina, aj i meni dajte link za taj programcic, deluje mi zanimljivo.. i do koliko, vremenski, izbrisane datoteke moze da "ozivi"?
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Mislim, povratio sam skoro sve, uključujući najvažnije: poruke! :roll: :D :lol: :P

Koristio sam program PC Inspector File Recovery i prošlo je odlično!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Bogu hvala te ne cuvam poruke na telefonu jer mi nisu potrebne, momentalno po citanju ih brishem. Sve ostalo svakako imam backupovano u kompu jer me sama pomisao da nesto izgubim od podataka uzasava.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori