Da li se maska kod N73 guli?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Zile12
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 05. Jan 2007. 21:02
Lokacija: Bijelijna,RS

Da li se maska kod N73 guli?

Post od Zile12 »

Ja imam Nokia6260 i maska se skroz ogulila,takodje i dugmici za poziv i za prekid poziva su se ogulili (mislim spao je onaj srebreni dio,sad je potpuno zelen tj. crven ),a cini mi se da je maska N73 od istog materijala!!

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

pa svaka maska se guli.. mozda bi bilo tacnije kad bi rekao jel se skida boja.
inace ako maska original moze sa se ulubi, ogrebe ili sta bec ali ne i da promeni boji


na dugmicima se i meni skida farba na 6630 a za n73 ne znam ali bi rekao da da..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

nije se gulila ali je bila korišćena prosečno. dakle za sada tj do pre neki dan nije imala probleme koje imam sa p910 i skidanjem boje...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Zile12
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 05. Jan 2007. 21:02
Lokacija: Bijelijna,RS

Post od Zile12 »

Npr. kod SonyEricsona i Samsunga se uopste ne skida boja,znam tonu drugova koji su i bacali njihove telefone i ispadali su im a maska k'o nova !!!

albumag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 119
Pridružio se: Ned, 08. Okt 2006. 23:13
Kontakt:

Post od albumag »

Ja je imam oko 3 mesetza a mob je bukvalno kao nov iz radnje! Jeste da ja to malo bolje chuvam ali ne skida se to bash tako lako :)

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

aok ti je maska original trerbalo bi da bude pravljenja od plastike koja cija je smesa boje maske.. znaci pre sipanja u kalup ona je boje jedne boje..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Zile12, kratko i jasno NE, osim ako ne igras fudbal sa njim ili nosis kljuceve u istom dzepu sa telefonom

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Zile12, razlika je u original i fake maskama. Uzmi npr. NOKIA 6630. Original masku ces da prepoznas samo ako skines masku s telefona i ako se na prednjem dijelu "zastitni ekran" ne moze da odvaja,a ako je FAKE onda se pomenuti ekran odvaja. FAKE maske se i gule, odnosno gube boju jer su pravljene od nekvalitetnije plastike koja ima naravno manu da dugo ne moze da izdrzi obojena. Iskreno, kupi si jednu FAKE masku i nemoj uopste da je diras i nakon nekoliko sedmica samo je uzmi u ruku i vidjeces da se boja skida...
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

fake maske su ti ofarbane a plastika od koje je izlivena je bela (prljavo bela) i ti kad ti neko kaze da je original samo je pogledaj lepo da li je negde bela..

a i procitao dam negde da je fake plastika drugacija pod rukom nego original mislim imaju ljudi koji su to potvrdili.. ne znam da li je istina..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ja sam imao 6680. Kupio sam ga sa 2-3 tačkice-ogrebotinice, uz opasku prodavca da je on imao takav isti i da je maska jako nežna. Godinu dana kasnije ja sam imao još jednu mnogo sitniju. Zaključak: Originalne, ako i malo čuvaš zaista vrede uloženih para, a ako si automehaničar - kupi opet kinesku.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori