nokia n73, osvetljenje videa

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
pajovac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 19. Jan 2007. 10:01

nokia n73, osvetljenje videa

Post od pajovac »

imam problem, a verujem i mnogi isto, :ohmy: prilikom snimanja videa po mraku ili slabom osvetljenju, blic tj svetlo veoma je slabo. ako mi je promaklla neka opcija pomozite, HVALA

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ništa ti nije promaklo, tako je kako je. To svetlo ne može da ti osvetli mnogo. Softver tu ne pomaže.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

mozes samo da se namjestis iz nekog drugog polozaja da snimas jedino mozes tako da poboljsas to!
snadji se malo jbg.. 8)

Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Post od Djera »

kao sto rekose ljudi,tu pomoci nema.ipak i ne treba da ocekujes previse jer je to samo telefon. :D :D :D :D
nokia n80

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

A mene jos nervira sto je video zapis losiji od mog bivseg N70,nekako ima vise suma pri slabijem osvetlenju naprimer u zatvorenoj prostoriji pod sijalicama a cini mi ce i da je video bio tecniji kod N70. :x
>> N7100 <<

Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Post od Djera »

Znate sta,iskreno,sa telefonima sa symbianom 9.1 i nisam preterano odusevljen.Kada sam uzeo 3650 prvi utisak mi je bio "uau,kakvo je ovo cudo".Kada sam kasnije presao na 6630,bilo je"uau,koliko je ovaj bolji",a kada sam presao na n80-nista.
nokia n80

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

E Djera, bravo svaka ti cast. Vidis u mom niku koji je najbolji meni fon svih vremena,N73 i K800 furam eto kao N73 symbian zbog tomtoma,snimanja razgovora (na K800 pisti svaki min. i sagovornik cuje, to me izludjuje) i K800 zbog kamere i jednostavnosti.

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

I ja bih se slozio sa @Djera u konstataciji o symbian 9.1,a kao i @6630app mislim da je N6630 jedan od najboljih nokia symbian telefona do sada,imao sam ga 2 godine,sad sam na N70...A u vezi snimka-ja sam siguran da je video bolji na N70 u odnosu na N73...ali zato jbg imas bolje slike...ne moze sve,da postoji tel koji bas sve ima objedinjeno i naj-naj blizio bi se kraj mobilne industrije... :D
8)

Odgovori