Problem sa MP4 videom na N73

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
makifgr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 22. Jan 2007. 13:54
Kontakt:

Problem sa MP4 videom na N73

Post od makifgr »

ako neko moze pomoci koliko sam vidio na internetu piše da n73 podrzava mp4 video zapis a i u tom formatu snima video ali kad ja konvertujem neki video iz kompijutera u mp4 format i ubacim u mobitel ne moze da ga ocita pise unablo open file koristim xilisoft konvertor

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jesi li podesio rezoluciju filma na 240x320 da bi odgovarao velicini ekrana telefona,oni ne mogu da pustaju filmove vece rezolucije,mora biti ista ili manja od rezolucije ekrana!
Pozdrav 8)

makifgr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 22. Jan 2007. 13:54
Kontakt:

Post od makifgr »

joj jedva nađo gdje da odgovorim e ovako na ovom mom konvertoru nema te rezolucije a pokuso sam sa manjom rezolucijom ali isto se desava vidim ti imas n72 koji ti konvertor koristis i gdje da ga skinem

i ako znas cemu sluzi fleš pler na n73 imam ga ali ne znam cemu sluzi pokuso sam neke igrice da ucitam ali ne ih ne vidi mozda ........ ne znam :uhuh:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Flash player sluzi za pustanje flash iliti *.SWF fileova. Flash fileovi u *.EXE formatu koliko ja znam ne mogu da se pustaju.
Da se vratimo na Xilisoft, imas mogucnost podesavanja i rezolucije. Kad ucitas file za konvertovanje, desno imas General, Video i Audio. E pa u Video samo kliknes kod rezolucije koja je po Defaultu 176x144, i prebacis sta tebi treba. Radi sve provereno!!!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

makifgr, evo ti link da probas flash player [url=http://www.dotsis,com/mobile_phone/attachment.php?attachmentid=38818&d=1166426148]engine[/url]

Odgovori