app file

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nemam krek ali mozes da produzis trajal verziju udji u c:/sistem/data i obrisi opera fajl ouser600.dat. zatim ponovo kreiraj novi folder ouser600.dat. i opera ce ti dati 96 dana, naravno pre ovoga instaliraj operu u telefon. :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nebojša, jesi li probao ono što sam ti predložio u jednoj od prethodnih poruka? Probaj da se poigraš malo sa tim, mada, možda bi i mogao da asociraš slike sa drugim programom, ali mislim da to ne bi radilo kako treba. Psiloc-ov eFileMan ima mogućnost "open with", ali je pitanje da li je to trajno ili samo iz njega. :roll:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pronasao sam sta je problem,kada instaliram operu sa kojom moze da se produzi trajal verzija na 96 dana umesto da otvara slike u imagevieweru on ih sve baca na operu odnosno umesto slike mi se otvori opera aplikacija,sve je uredu kada reinstaliram tu operu sve se vrati na normalno medjutim ja nemam krekovanu operu tako da moram da koristim ovu verziju, sve u svemu trazi cu krek verziju pa kad je nadjem ovu cu reinstalirati i sve ce biti uredu :lol:, hvala na pomoci u svakom slucaju

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ju, ju, ju. Svašta vi to nešto napričaste, ubij me ako išta shvatam...

Pogledajte za krekovanu Operu na yahoo grupama. Pogtovo potražite reči" Nokia 3650 Serbian ", pa će vam se ukazati put ka prosvetljenju...
U susret novim izazovima...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nema nigde krek za operu ima samo produzena trajal verzija ali ona kad se instalira malo pobrlja neke programe u telefonu :evil:

Jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 23:54

Post od Jack »

A dali je velika razlika izmedju Doris browsera i Opera browsera jer vidim da svi hvale operu ja koristim operu na komp ali nikako da do skinem pravu za mobilni .Inace imam 6600 :roll:
NOKIA 6600

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

velika je razlika ako nemas operu skini net front sa yahoo group on je slican operi i krekovan :lol: i obavlj posao dobro ne bas kao opera ali koristi :mrgreen:

Odgovori