KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 poshke OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 12. Sep 2004. 16:56
imam poprilican problem sa nokia3660.....kada udjem u contacts ili messages izbacuje mi system error i jos neke silne greske.....da li je to virus ili nesto drugo i kako se leci.Pomagajte!!! 8O
7 poruka od Čet, 19. Avg 2004. 19:19
 bax2 OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 12. Sep 2004. 18:16
Meni se isto desava sa n-gage. Pogledaj u temu N-GAGE? Ako nesto resis bez servisera, javi.
1 poruka od Sub, 04. Sep 2004. 19:49
 Ludak OffLine Mobil stručnjak - Ned, 12. Sep 2004. 18:32
Korisnikov avatar
Ma nije to virus, vec ti je telefon zabagovao, kao sto i Windows zabaguje. Da bi to resio moras da resetujes telefon generalnim resetom, mada ne verujem da ce to pomoci, pa je najverovatnije servis jedino resenje. :(
870 poruka od Sub, 07. Avg 2004. 17:15
• Zemlja telefona
U susret novim izazovima...
 poshke OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 12. Sep 2004. 18:37
uspeo sam da sredim(hvalaBogu)..............uz pomoc stools. Prosto sam formatirao fon. Zrtvovao sam imenik mada i nisam imao puno ljudi ali sad sve super sljaka :P
7 poruka od Čet, 19. Avg 2004. 19:19
 Ludak OffLine Mobil stručnjak - Pon, 13. Sep 2004. 21:53
Korisnikov avatar
Što bi rekao Vuk, ETO! Poshke, junački sine, najbitnije je da si ti prošao bez troška. :D

P.S. Ja stvarno ne znam šta je ovo, ali primetio sam da telefoni trebaju da se štede od brzih instalacija, dakle instaliranja 20-30, pa i više aplikacija za jedan sat, jer vole da baguju, A, recimo, ako instaliraš 50 aplikacija, ravnomerno raspoređenih na nekoliko dana, telefon ne baguje??? :?:
870 poruka od Sub, 07. Avg 2004. 17:15
• Zemlja telefona
U susret novim izazovima...
 Miškoni OffLine Administrator - Uto, 14. Sep 2004. 17:58
Korisnikov avatar
Treba ga (telefon) restartovati periodično, jer ostane dosta ne izvršenih komandi u memoriji, što na kraju može da dovede do zeznutih potataka. Verovatno ste primetili da posle nekog uključenja prijavi da je nekome isporučena poruka, "application closed" i slično, e to je to. :wink:
4093 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 07:08
• Beograd : • Alpha G850F : • iPhone 4S
PRAVILA FORUMA
 Nerull OffLine Povremeni posetilac - Uto, 14. Sep 2004. 18:17
I meni se to desavalo na simensu kad zatvorim program ili igru nekako ostane u memoriji i onda nece najobicniju sliku da mi otvori.Ne znam jel ovo neki simensov bag ili je do telefona tj sumnjivog prodavca :). Lupo sam glavu jedno 2 dana dok nisam skuzio da ga samo "restartujem" i onda je sve ko novo :)
48 poruka od Pet, 31. Okt 2003. 22:28
• The Void
 Miškoni OffLine Administrator - Uto, 14. Sep 2004. 18:46
Korisnikov avatar
Izgleda da je to jedna od boljki symbiana, koju uostalom ima i windows, da ne oslobađa memoriju kada je neka aplikacija zatvorena. No, i to će se polako doterivati, symbian 8.0 već mnogo lepše funkcioniše. :wink: :mrgreen:
4093 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 07:08
• Beograd : • Alpha G850F : • iPhone 4S
PRAVILA FORUMA
 boki OffLine Povremeni posetilac - Sre, 15. Sep 2004. 00:03
Korisnikov avatar
poshke je napisao:
uspeo sam da sredim(hvalaBogu)..............uz pomoc stools. Prosto sam formatirao fon. Zrtvovao sam imenik mada i nisam imao puno ljudi ali sad sve super sljaka :P

Sada napravi bekap imenika i važnih podataka da se ne mučiš za ubuduće :wink:
Programe i aplikacije ćeš ionako lako ponovo instalirati. :D
35 poruka od Pon, 12. Jan 2004. 19:20
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS