kako prekopirati SMS sa PC na N73

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
herrd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 18:41

kako prekopirati SMS sa PC na N73

Post od herrd »

imam problem poruke su mi na pc i hteo bih da ih iskopiram na N73 ali mi neide od ruke...inace sam kopirao poruke preko PC Suite na hard sa starog telefona N90...ako neko zna kako da prekopiram nazad poruke hvala na pomoci

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

E vidis da si se malo potrudio provalio bi!Evo sam to za sec povalio!pazi fino otvoris preko pc suite messages i udjes u drafts!To ti je jedina opcija da ih tu prebacis pa odatle u inbox :roll: :roll: :wink:



Prozdrav.......

herrd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 18:41

Post od herrd »

pokusao sam i ok moze da se prebaci u drafts ali iz njega nece u inbox.... tako da sam opet na starom i nemam pojma sta da radim poruke imam samo na hardu i hteo bi da ih prebacim u fon ako moze

SpawN
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 16. Jan 2007. 23:39

Post od SpawN »

e vidis to nisam ja primjetio :roll: pa eto pazi st ti fali i da ti stoje u drafts!? odatle ih salji sta ima veze u glavnom su ti u tel!eto ti skola da ti vise ne radis!ali ako provalim kako se to radi javicu ti! :lol: :lol:

herrd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2007. 18:41

Post od herrd »

hvala u svakom slucaju a cudi me da nokia nije predvidela neki program da radi i backup poruka tj kad vec radis sinhronizaciju telefona sto ti ne sinhronnizuje i poruke vec samo imenik kalendar i galeriju. :) :) :) :) :) :)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Tema o n73... samo malo niže... :roll: klik...
Lock...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zaključana tema