KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 6Pack OffLine Povremeni posetilac - Pon, 13. Sep 2004. 17:00
uspeo sam preko virtual dub-a,da kompresujem par filmova i spotova i mislim da sam pravilno uradio,sada me zanima posto sam kupio card reader,i preko njega planiram da skoro sve prebacujem ,da li ce telefon automatski procitati taj video fajl u recimo real one,ili moram jos nesto da instaliram.slike poznaje odmah i otvara ih u velicini ekrana(nokija 3650)
p.s.pitanje za moderatore?da li je neko ljut na mene posto mi par pitanja nisu izasli....
vec par meseci redovni posetilac
pozdrav
25 poruka od Sre, 28. Jul 2004. 16:15
 Miškoni OffLine Administrator - Pon, 13. Sep 2004. 17:32
Korisnikov avatar
Nije niko ljut na tebe, izgleda da se nešto čudno dešava sa forumom, još neki su se žalili, to će već Milan odgonetnuti.

A filmove koje si pakovao iskopiraj na mmc, u neki folder koji ćeš sam kreirati, ali nećeš moći da ih gledaš u Real One playeru, osim ako nisi pakovao u Real formatu (kao što nisi). Treba ti Smart Movie, kao što sam pisao, a on ima mogućnost da iskenira ceo mob i da pokaže sve što nađe, od formata koje on podržava. Ta opcija se nalazi pod "browse files" - menu - rescan file system. Isto je i sa UltraMP3 playerom, dakle gde god da su fajlovi, naći će ih sam. :wink: :mrgreen:
4093 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 07:08
• Beograd : • Alpha G850F : • iPhone 4S
PRAVILA FORUMA
 Ludak OffLine Mobil stručnjak - Pon, 13. Sep 2004. 21:37
Korisnikov avatar
E vala baš tako(uf što volim to da kažem). :D

Pogledaj gore, Miskoni ima celi post o tome šta i kako sa filmovima... Ja koristim jedan drugi program, ali to nešto baš i ne dotiče temu, jer se radi o UIQ platformi... :P
870 poruka od Sub, 07. Avg 2004. 17:15
• Zemlja telefona
U susret novim izazovima...
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS