KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 Freyr OffLine Mobil fan - Čet, 16. Sep 2004. 15:11
Korisnikov avatar
Sta je najbolje sto treba uraditi posle kupovine ovog telefona? Sta izbrisati, a sta ubaciti? I jos jedno pitanje- sta ide uz nokiju 6600 pored punjaca, a sto je neophodno npr. CD ili HANDSFREE... i gde naci takvo pakovanje?
457 poruka od Sub, 14. Avg 2004. 09:57
• Zemun 88 : • iphone 4
 Freyr OffLine Mobil fan - Pet, 17. Sep 2004. 10:38
Korisnikov avatar
Pa zar niko da odgovori? Da li je negde u BG moguce naci pristojnu 6600, a pod tim mislim bar solidnog kvaliteta, sa novijimsoftverom ili ne pakovanu?
 nbnebojsa OffLine Mobil stručnjak - Pet, 17. Sep 2004. 14:02
Korisnikov avatar
neznam gde mozes da nadjes u beogradu ali kada ga uzimas uzmi made in finland i sa verzijom softvera 5.02, mada ces to tesko naci verovatno ces naci verziju 4.07 pa ces morati da je flesujes, dobijas kutiju cd neke knjizice i to je to sve u svemu neces se pokajati ako je kupis :mrgreen:
993 poruka od Uto, 27. Jul 2004. 13:24
• Novi Sad
 Freyr OffLine Mobil fan - Pet, 17. Sep 2004. 14:43
Korisnikov avatar
Pa gde da nadjem 6600 proizveden u finskoj? I kakva je razlika u telefonu sa novijim softverom? i jos jedno pitanje - ima li gde servis u bg gde mogu da fleshujem tel na 5.27?
 Nerull OffLine Povremeni posetilac - Pet, 17. Sep 2004. 20:35
To ces tesko naci cak i oni telefoni na kojima navodno pise da su finski nisu jer je to samo kopirana naljepnica. Ovo znam jer sam ja recimo kupio simens na kom je pisalo made in germany a ustvari je bio danski, sto sam posle doznao. Tako da kupuj samo u radnjama koje su proverene (a koje su to?) tj gde si siguran u kvalitet. Ono sto mene zanima jeste da li one firme koje su navedene u rubrici cenovnici nabavljaju original telefone ili ih samo prepakuju i prodaju kao original.
48 poruka od Pet, 31. Okt 2003. 22:28
• The Void
 nbnebojsa OffLine Mobil stručnjak - Pon, 20. Sep 2004. 19:46
Korisnikov avatar
moze da se vidi da li je prepakovana nokia ili nije, malo bolje pokledas i pod rukom vidis da li je kineska maska ili nije kineska je losija pucka providi se kad je tel upaljen ne bi bilo lose da od poznanika kupis polovnu, naravno da je proverena :wink:
• Novi Sad
 nbnebojsa OffLine Mobil stručnjak - Sre, 22. Sep 2004. 16:53
Korisnikov avatar
vidi se razlika golim okom drzao sam u ruci i kinesku i finsku nokiu, na kineskoj je sve losije odradjeno losiji je materijal, zavrsna obrada je katastrofalna moze jos da se vidi tako sto kineski softver neprepoznaje ime memorijske kartice pa umesto memorycard(sto je pravilno) stoji neko drugo ime nemogu da se setim koje. :mrgreen:
• Novi Sad
 `Dr. Nick Riviera` OffLine Mobil manijak - Sre, 22. Sep 2004. 18:04
Korisnikov avatar
Na vecini nokijinih telefona prvo prepoznash kinesku masku taki shto iznad slova na tastaturi pishu i kineski simboli... :wink:
1159 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 21:59
• Digital Underground
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨
 Zorzzz OffLine Povremeni posetilac - Sre, 29. Sep 2004. 08:09
Nije bas tacno da ih pakuju serijski, jer je aparat jos suvise nov za to, vec je verovatno slucaj da su u radnji kupili polovan tel , pa mu promenili masku i prodaju ga kao nov :). Ja inace imam 6600, sa "kineskom" tastaturom, i sve je ok. iNace, super aparat, jedino sto ga treba jednom isflesovati, da ne bude slucajno na prvoj ver.soft. (valjda 4.xx), a posle je stacrno svejedno, jer vise i nema nekog napretka. Ja sam ga flesovao svaku put cim izadje nova verzija i svejedno je :)
42 poruka od Sre, 29. Sep 2004. 08:05
Pozdrav od Djordja
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS