KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 LakiMKD OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 16. Sep 2004. 23:09
Dali neko moze da mi kaze kako mogu da prebacim mp3 na 6600 sa PC-ja,uvek kad pokusam PC prvo konvertuje u .wav pa onda prebaci na telefon.Hvala
1 poruka od Ned, 12. Sep 2004. 13:47
tttttttoooooo
 srdjoraj OffLine Redovni učesnik - Čet, 16. Sep 2004. 23:37
Korisnikov avatar
Pa ako ces i tako da cujes celu pesmu to i nije tako lose. Ne zauzima ti puno memorije na kartici. Ja je pomocu nekih programa za konvertovanje prebacujem iz mp3 u waw pa onda u amr i zadovoljan sam. Cak mi i onda zvoni cela pesma kad me neko zove. A imas i mp3 plejer za tu nokiju pa mozes da ga koristis slicno winamp-u. Lako je. Samo ga nadji na netu i instaliraj u telefon. Lako ces ga naci.
101 poruka od Pon, 30. Avg 2004. 00:28
• Kula
 oh_mio_bozzz OffLine Slučajni prolaznik - Pet, 17. Sep 2004. 14:06
ajde pomozi malo ja se evo ubih da nadjem key od nekog ultra mp3 .srdjo kad vec znas prosvijetli me malo da osjetim koju car ovog tel! imam ga 3 dana !
nadam se da ces mi izac u susret! :D
9 poruka od Sre, 08. Sep 2004. 11:52
• niksic
 nbnebojsa OffLine Mobil stručnjak - Pet, 17. Sep 2004. 14:11
Korisnikov avatar
idi na yahoo groups i skini krekovani mp3ultra player i jednostavno posalji mp3 pesmu uz pomoc bluetoota na fon i on ce ti je sam otvoriti, procitaj malo teme po forumu (mrzi me sve da ti objasnjavam) :mrgreen: i naci ces mnogo toga zanimljivog pa ces moci i sam sve da uradis :wink:
993 poruka od Uto, 27. Jul 2004. 13:24
• Novi Sad
 srdjoraj OffLine Redovni učesnik - Pon, 20. Sep 2004. 18:12
Korisnikov avatar
oh_mio_bozzz je napisao:
ajde pomozi malo ja se evo ubih da nadjem key od nekog ultra mp3 .srdjo kad vec znas prosvijetli me malo da osjetim koju car ovog tel! imam ga 3 dana !
nadam se da ces mi izac u susret! :D

Mozes mi ostavit e-mail pa cu ti poslati i krekovani i nekrekovani mp3 plejer. Meni se vise svidja ne krekovani zbog toga sto sam skenira mem.telefona u potrazi za pesmama a ovom drugom moras dati lokaciju. Mada ja ne koristim ni jedan plejer. Ja pesme ubacujem u waw ili amr formatu.
101 poruka od Pon, 30. Avg 2004. 00:28
• Kula
 Jack OffLine Povremeni posetilac - Pon, 20. Sep 2004. 21:14
Korisnikov avatar
@srdjoraj
posto vidim da imas program da prebacis wav,mpr u amr format pa ako nije problem da mi ga prosledis na m@il ili da mi kazes kako se zove program pa da ga trazim.
Po meni je amr prikladniji format jer mozes da stavis da ti tako zvoni,a mp3 mozes samo da slusas (mozda gresim :?: )
49 poruka od Pet, 30. Jul 2004. 23:54
NOKIA 6600
 oh_mio_bozzz OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 21. Sep 2004. 15:01
posto mi na mmc ima 32 mb memorije!nemoguce je staviti preko 5-6 pjesama?
u koji format da stavim pjesmu da bi imala najmanje kb? :D :) 8)

______
9 poruka od Sre, 08. Sep 2004. 11:52
• niksic
 `Dr. Nick Riviera` OffLine Mobil manijak - Uto, 21. Sep 2004. 16:07
Korisnikov avatar
MP3 je najoptimalniji vec kompresovani audio format, tako da se dodatnim kompresovanjem ne bi puno dobilo na kapacitetu, a kvalitet zvuka bi se znatno pogorshao... :wink:
1159 poruka od Sre, 21. Jul 2004. 21:59
• Digital Underground
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨
 Aca OffLine Redovni učesnik - Uto, 21. Sep 2004. 20:44
Korisnikov avatar
Ako hocete da smanjite velicinu pesme, jednostavno je otvorite u Sound Forge 7, pa je ponovo kompresujte, kao mp3, ali koristite template Low quality vbr stereo audio, to vam je navodno najlosiji kvalitet zvuka, ali realno ako pustite pesmu na kompu, ali da ne odvrnete zvucnike do daske, necete primetiei nikakvu razliku,a na telu da ne pricam, a duplo cete smanjiti velicinu pesme, ja sam uspeo da na 10mb stavim 5 pesama.
123 poruka od Pon, 29. Dec 2003. 16:57
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS