Nokia 6600 sa memorijskom od 1gb(2gb)

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Udja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 19:15

Nokia 6600 sa memorijskom od 1gb(2gb)

Post od Udja »

pa....zanima me ako neko zna kako bi radila nokia 6600 sa memorijskom od 1gb(2gb ako moze da podrzi)....dal ce zakucavati i to

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pod uslovom da 6600 može da podrži toliki kapacitet (2GB), siguran sam da bi se mob prilično ugušio kada bi kartica bila solidno popunjena. Iskreno, ne vidim potrebu za tolikom memorijom na 6600, mislim da je 512MB sasvim dovoljno. Nije stereo mob pa je tovarenje muzike besmisleno (sem ako hoćeš da slušaš direktno sa zvučnika), slike su u VGA rezoluciji, ne zauzimaju puno, može da se ubaci neki film i to je to, ostaje dovoljno mesta za aplikacije i sitne zezalice...

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Ja najvise sto sam cuo da je neko stavio karticu od 1gb a od 2gb mislim i da ne podrzava,pa 6230i je izasla kasnije a podrzava do 512 mb. 8)
<<<Black N96>>>

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

U 6600?!U nju najbolje staviti 128 ili 256mb,kakav crbi GB...Ima spor procesor pa mu je to mnogo a i shta ce mu tolika memorija kad nema neki mp3,jedino da se tovare slike ili tako neshto..

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ili filmovi, ali i ja mislim da ne podržava, čak ni 1GB, a 2 sigurno.

Ti veći kapaciteti imaju mnogo više smisla kod novijih modela koji mogu da rade i kako fleš. (bez PC-Suitea).

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Dexter,pa on mislim da i nema mp3 nego moras naknadno da ubacis taj program :P A iz vucnici tj zvucnik mu bas i nije za slusanje mp3-a mnogo je tih...pozzzzzzzz
<<<Black N96>>>

neshas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 20:03
:: N4
Lokacija: Bgd

Re: Nokia 6600 sa memorijskom od 1gb(2gb)

Post od neshas »

Udja napisao:pa....zanima me ako neko zna kako bi radila nokia 6600 sa memorijskom od 1gb(2gb ako moze da podrzi)....dal ce zakucavati i to
Imam 6600, kupio sam 1GB Kingston memorije pre 6 meseci (zbog GPSa i mapa koje su velike) i super radi, sve je mnogo brze, ne razmisljam o prostoru. Toplo savetujem. Memorije realno nisu skupe a visak koji time dobijas ne moze da skodi. :roll: Poz.

PS
Razmisljam da iskoristim ovu memoriju da kada idem na neki duzi put da snimim koju epizodu, neki crtani ili porodicni kratki film i sl. da ubijem vreme (dok sam recimo u busu, vozu i sl.).

loshmy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 21:43
Lokacija: novi sad

Post od loshmy »

uzmi 1 gb kosta 1450 din ali ce ti telefon sigurno sporije raditi sa tolikom karticom jer su te kartice tada bile naucna fantastika ona od 512 je bila vrh
nokia n73+kingston miniSD 1GB+sony PSP+sony playstation 3 60 GB

Odgovori