Diskusija o UIQ3 telefonima (M600, W950, P990 i P1i)

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Alien, kad to uradis izbrisace ti se sve sa telefona,i vratice telefon u fabricko stanje :) a poslednja verzija koja je cim nadjem napisem

edit:sad vidim da je fain2daniel rekao da nece biti obrisana,ne znam nekima se obrise nekima ne,ali mislim da se brise :unsure:
Poslednja izmena od MilančeBGD u Ned, 10. Dec 2006. 14:30, izmenjeno 1 put ukupno.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Milane, kad je nasjes, mozda krenem... Jer ako imam zadnju verziju, onda nista, ali ako ima novija verzija, idem na sve ili nista...
iPhone + CX300

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

evo jedva nadjoh,ovako:

Phone:R9A002
CDA:R1A24
PDA:R1A27
Bluetooth: R3A01
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Meni je...
Phone R9C001
CDA R2203
PDA R1B01
Bluetooth R3A01
Setio sam se necega... Ali ako ce mi Akki pomoci...
Akki, gde treba da idem da bi unapredio softwer preko fote? Please answer...

Pozdrav...
iPhone + CX300

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

uzmi bre lepo covece SE Update service i ubaci mu najnoviji softver, i ja sam to radio na dialup-u, nema sta da zeznes, opusteno!
  • _______________
    Izmenio akki, nepotreban citat.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Telefon mora da podržavava fota update... A w950 to ne podržava... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Nisam ubacio novi softwer... Krenuo sam, i kada mi je prepoznao telefon pisalo je You alredy have newest softwere :P Tako da mi je telefon jos uvek ziv...
iPhone + CX300

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Alien,to je verovatno zato sto na novim SE telefonima jos uvek ne mozes da update-ujes software preko SEUS-a (kad vec ne mozes preko fote) zbog nekih glupih zabrana,ovde se vec malo pricalo o tome,samo sto je u ovom slucaju rec bila o K800,inace postoji noviji software od tvog sadasnjeg i nazalost mislim da mozes da ga update-ujes samo u servisu ili preko neta,al sa placanjem (barem za sad)! :wink:
viewtopic.php?t=7644&postdays=0&postorder=asc&start=40

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Zna li neko kada cu moci da upejtujem softwer preko SE sajta( ne znam koji je to nacin... )? Gde mogu da proverim koje sa najnovije verzije softwera? Koliko cesto uopste izlaze nove verzije softwera?

Pozdrav...

Sony Ericsson
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 17:44

Post od Sony Ericsson »

Da se i ja pridruzim cestitkama... Video sam na nekom od stranih foruma jos neki screen shooter. pa ak te interesuje obrati mi se na pp...
Sony Ericsson is the best,specially w800

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Sony Ericsson, ne treba, uspeo sam! Napravio sam nekoliko screenshootova, ali mi nesto internet mnogo spor, tako da cu videti da smislim nesto, ili cu ih u krajnjem slucaju postaviti sa telefona...

Pozdrav...

Edit:
Nesto cudno mi se desava... Za one koji nisu koristili w950, telefon se moze konektovati na kompjuter preko fast konekcije, gde je samo ona flash memorija, ili preko normal moda gde su i interna i externa memorija. E sad meni se desava da telefon hoce da mi se konektuje preko fast rezima, ali kada hocu da se konektujem preko normal rezima onda nece... Takodje kada sam konektovan preko fast rezima, i kada prebacim u normal rezim konekcija istog momenta pukne... A ako je telefon povezan u normal rezimu, nista se ne desava i kompjuter ga ne prepoznaje, a onda kada prebacim u fast rezim on se konektuje odjednom...

Please help... :shock:

Edit Uopste ne mogu da uploadujem sliku... Kada krenem pise mi server nedostupan... Imate li jos neki sajt da ubacim screen shootove?( ja sam isao na www.imageshack.us )

Pozdrav...
iPhone + CX300

Sony Ericsson
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 17:44

Post od Sony Ericsson »

Pa uzmi guglaj malo... Naci ces sigurno... Videcu ja da potrazim kasnije, sad sam nesto zauzet...
Sony Ericsson is the best,specially w800

Dzoni pFc
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 28. Nov 2006. 16:07
Lokacija: Serbia-BG

Post od Dzoni pFc »

Alien evo ti dobar sajt gde mozes da ubacis slike http://www.i135.photobucket.com/ Pozdrav...... ;)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ajde, ubacicu sutra, sada idem da spavam, posto imam sutra skolu ujutru...
P.S. ima li jos neko UIQ3 telefon osim Zorana (p990), Blade-a (m600) i Akkija i mene(w950)?
iPhone + CX300

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Nadamo se da ce nas jos biti sa UIQ-om...ali mozda tek od Nove godine...do tada...you lucky bastards
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Evo napokon screen shootova.... HvalaDzoni pFc, koristilo mi je...
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika

Pozdrav...
iPhone + CX300

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Nemam reci...ovi screenshotovi pokazuju ono sta taj telefon u stvari i jest...nice work Alien :)
E da ljudi pogledajte mu cenu...pocela je da pada :D :lol: :D
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

definitivno moram da uzmem ono čudo od p990 iako mi se ne svidja kako su ga uradili...ali šta da se radi...ili pak w950
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Izmenio sam naslov pošto je počela da se razvija tema... :)

Alien, šta će ti antivirus??
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Jbg. , prebacim nesto slucajno... Ma ni sam ne znam sta ce mi... Bolje da ga imam nego da ga nemam...
Akki, da li ti znas odgovor na moje pitanje, par postova pre ovog, vezano za konekciju na komp?

Pozdrav...

Edit: Pade mi kamen sa srca... :lol: Zvao sam danas da vidim da li se u bilo kojoj od prodavnica koje imaju w950 dobija besplatan update softwera, ali nigde ga ne daju, tako da posto nisu ni meni dali, nisam nista izgubio... :lol: A pokusao sam da zaradim koji evro tako sto cu prodati svoj w950 u prodavnici sa najvisom cenom, a onda ga kupiti u prodavnici sa najnizom, ali mi nije uspelo... A i nema veze... Jako sam zadovoljan sa onim sto sam dobio za te pare, delom sto je telefon super, a mozda sto mi je tata kupio telefon( pare mi nisu problem )...

A sto se tice pada cene, sutra bi trebalo da padne cena i u ostalim prodavnicama za 50-ak evra, i tako ce se zadrzati duzi vremenski period... Izvor: Necu da vam kazem...

E sad pitanje: Mogu li da trazim besplatan updejt softwera, posto mi sa ovom verzijom koci video, a rekli su da ga besplatno menjaju ako je u pitanju softwerski problem...

Pozdrav...
iPhone + CX300

Odgovori