KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS Strana «  1 ... 233, 234, 235, 236, 237
Autoru Poruka
 miodrage OnLine WP_guru - Uto, 02. Okt 2018. 08:36
Korisnikov avatar
Dakle, rešeno, pločice su bolje. Verovatno se na androidu i to može namestiti, ali evo meni prvom šište jaja da se oko toga cimam. Koristim mrtav sistem ali istovremeno jedini koji mi odgovara.
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
11183 poruka od Pon, 13. Mar 2006. 23:35
• Subotica : • Microsoft Lumia950XL
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!
 гари OffLine Expert - Uto, 02. Okt 2018. 10:35
Korisnikov avatar
Green, apsolutna sloboda nije nužno nešto dobro. Kao i kod zgrade, kad neki stanar zagradi sebi svoju terasu ovako, neko onako, a pola ljudi koristi terasu za ono za šta ona i treba da služi. I tako sa još nekim "sitnicama" dobiješ ruglo. A možemo navesti i firmu kod koje svaki zaposleni ima apsolutnu slobodu da radi šta i kako hoće. To je onda firma koja nema svoj cilj, nema plan.

Kažem, ili niste videli bolje, ili vas ne zanima bolje jer je vama lično ovo dovoljno dobro. Ipak, alternativa Androidu postoji, jedino što je znatno skuplja.
3821 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 02. Okt 2018. 12:30
Korisnikov avatar
Vec sam ti napisao da se informises kako i zasto sistem tako funkcionise, pa da se onda odlucis da nesto napises. Poredjenje sa zgradama ti je u najmanju ruku tragikomicno.

Ta sloboda i raznolikost je upravo ono sto od samog nastanka krasi android kao sistem i sto su ga ljudi kao takvog i prihvatili, jer je covek odvajkada voleo da menja razne stvari, da bude razlicit od drugih, da nesto prilagodi svojim potrebama i ukusima, ako u tome ima slobode. U ovom slucaju prilagodjavanje korisnickog dozivljaja ili slobodnije receno kastomizacija. To je ono sto vi uniformisani i konzistentni nikada shvatiti necete.
5024 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • HTC U11+ : • Asus ZenPad S 8.0
★ HTC U11+ 64GB, Translucent Black, Android 8.0 w/Sense ★
 TosaNS OffLine Mobil poznavalac - Uto, 02. Okt 2018. 14:01
Korisnikov avatar
Sloboda i raznolikost imaju svoje granice i preterivanjem u toj kastimizaciji može dovesti do toga da pukne sistem. Nemoj pogrešno da shvatiš protiv sam bilo kog ekstremizma otvorenog ili zatvorenog ios, windows mada win i nije u toj meri zatvoren ko [emoji520]. Više mi odgovara ono što platiš to i dobiješ ne očekujući od budžet telefona da bude s9. Gledajući ali i koristeći Android on mi je funkcionano isti ko i pre što je bio naravno posle nekoliko godina on je utegnutiji i lepši u smislu preglednosti i funkcionalnosti menija, broj aplikacija se uvećao mada ja i dalje koristim one koje sam i pre koristio ali ne sve jer nemam potrebu za šarenim ekranom i grupisane su mi što je meni jako bitno. Koristim wp i dalje iako sam na starijoj 8.1 verziji on radi bez problema, tačno je da ne rade aplikacije fb i instagrama ali viber i WhatsApp rade ok što mi je bitno. Ne poredim ta dva sistema ali kao laik mogu reći da mi oba podjednako zadovoljavaju potrebe.

Poslato uz pomoć Tapatoka
650 poruka od Pon, 19. Sep 2016. 16:36
: • Nokia L735 : • Huawei p10 lite
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.
 LordVlad OffLine Slučajni prolaznik - Sre, 03. Okt 2018. 13:38
Ne moze se vise sa Windowsom, vise ga je nemoguce koristite.Sramota
Ostaje zal za kamerom, ekranom...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
1 poruka od Ned, 08. Apr 2018. 15:13
: • 0638459740 : • 0637676965
 dejan87dex OffLine Entuzijasta - Uto, 09. Okt 2018. 18:39
Korisnikov avatar
Windows 10 Mobile updates for '1703' and '1709' - October 2018

http://allaboutwindowsphone.com/news/item/23218_Windows_10_Mobile_updates_for_.php
236 poruka od Sre, 12. Dec 2007. 01:41
• Pancevo : • Lumia
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black
 гари OffLine Expert - Uto, 09. Okt 2018. 20:22
Korisnikov avatar
I za 1607. Ali čoveče, opet ću morati da deinstaliram ne znam koliko aplikacija da bi apdejt prošao. Opet Jovo nanovo...
3821 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4727 Posta ]  Strana «  1 ... 233, 234, 235, 236, 237

Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS