Da li je Windows Phone sazreo kao operativni sistem?

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
Odgovori
TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Da li je Windows Phone sazreo kao operativni sistem?

Post od TosaNS »

Mene lično je fluidnost i jednostavnost rada, taj minimalizam OS-a, opredelilo da kupim Lumiju 735 u vreme kada je bio aktuelan model. Polagao sam velike nade da će OS zaživeti ali na kraju ipak nije preživeo u toj utakmici. Rekao bih da sam imao prevelika očekivanja, kako god možda je dovoljno da imamo samo dva OS-a koja stabilno rade i to je to.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Da li je Windows Phone sazreo kao operativni sistem?

Post od m@c|-|oR »

A vi još lamentirate nad greškama iz prošlosti?
:)
Murtvo bre, nema više.
:)
Ja sam se posiapo pepelom - pogrešio sam, probao Lumiju 640DS, eno je kod moje mame, služi samo isključivo i jedino za pozive. Sviđa joj se jer vidi sliku unuka koji je zove.
:)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Da li je Windows Phone sazreo kao operativni sistem?

Post od Apolo »

Dario90 napisao:
Pon, 20. Jul 2020. 23:32
Znaci sad sam definitvno poslednji koji je ostao na WM i jos uvek nije presao na Android. Lumia 550 ne radi nikako dobro, Viber ne stizu poruke dok ne udjem u apl, WA odavno ugasen, nema apl za Instagram, za FB se nesto nadje, kod mapa pretraga ulica ne radi sto se i pre spominjalo, Sygic radi posao. Nema ni memorije u telefonu da se instaliraju azuriranja. Druzimo se dok ne crkne. :)
А које апликације су тренутно још актуелне осим Вибера које раде како-тако? Нпр. Телеграм, које мапе могу да се користе, временска прогноза...?
Festina lente.

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Da li je Windows Phone sazreo kao operativni sistem?

Post od Dario90 »

Apolo napisao:
Sre, 22. Jul 2020. 16:44
А које апликације су тренутно још актуелне осим Вибера које раде како-тако? Нпр. Телеграм, које мапе могу да се користе, временска прогноза...?
Covece, tek sad vidim poruku. :) Navigacija Sygic radi pristojno. Vremenska radi super, cak i druga koja se zove "Vreme" ili tako nesto. Groove plejer radi ok isto, SofaScore vec kasni sa obavestenjima za date golove, moras uci u apk da bi video realno stanje. Ma Viber radi ocajno, isto moras uci u aplikaciju da bi video poruke. Fb imam neke zamenske i rade kako rade. :) E da, kalendar radi posao xD Za Telegram ne znam, nemam vise mesta za instalaciju apk xD Ma i bolje mi je mozda ovako da mi stalno ne iskacu notifikacije, itd, ionako previse buljimo u telefone. Pozivi, poruke, Mapa tj navigacija, muzika, vesti, kamera...meni dovoljno. :)

Odgovori