Mango update

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

lepo pise ove jeseni, a meni ne pada na pamet da ga prodam... Zadovoljan sam, a i imam strpljenja... To dodje sa godinama... Hehehe..

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

e vidis lopuza,sad moram sve ispocetka ako ocu mango..izlazi septembra al izlgeda su slagali za juce! :x :x

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

e radim u servisu mobilnih i iskreno ne bi mogao da uradim ovo kao skar na foru da ubacujem najsigurnije mi kad izadje preko zune smao na kabal i update. Jbt imam lg e900 mnogo dobar fon ali ima mana i sad bi dosta resio sa ovim update-om ali oni kulovi do duse ja sam negde procitao da ako ne izadje 1 semptembra da ce onda biti 1 oktobra :(

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Post od yocasylver »

ja nacuo da izlazi u full-u 15. septembra
videcermo dal ce opet slagati .

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Trebalo bi 15 septembra, bar "odgovorni" tako tvrde, no isti su tvrdili da će biti dostupan 1 septembra... Će vidimo!

:)

zoograf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 18:58

Post od zoograf »

Posle reseta vratila mi se verzija OS 7.0.7008.0 i Zune mi sad nudi opciju update.Probao i nemože "cant connect" kaže .Dal da ga takvog ostavim i ponovo krenem u opciju Chevron i ostale rabote kao npr Tom XAP Installer,TouchXplorer,RegistryEditor-1.4.... i molim boga da ga posle sinhronizacije opet ne zaključa, ili neke stvari dolaze sa Mango-m (naravno ako ga odradim ) pa rek"o da sačekam i to čudo ( ustvari nemam više volje i vremena za ovu prvu opciju)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

sto JA sam skroz zadovoljan sa NODO..mozda mi fali malo taj multitasking,al posto sam koristio na beta verziji,nije mi se svidelo kako je to odradjeno...recimo na simbianu je najbolje bar po meni...cekamo odbrojavanje je pocelo...15 je difinitivno!

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

mango update will arive next week :D pa dobro ajd kad su nas toliko vukli za nos,jos malko da se strpimo :wacko: :wacko:

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Znao sam da su prevaranti, sad se razmisljam, da sa xda skinem oficijalni mango za mozart, te da nabodem isti u njega, jeli probao neko...
MS nas opet zeza, da Bog da ih kupio "epl", Pa svi presli na jabuke, neprskane... :disgust:

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

sad sam citao i kao u uk su update svoje fontele. msm ako su pustili onda bi trebalo i kod nas ovo mi nesto sve sumnjivo izgleda da ce u Srbiju opet neka skart roba da dodje!

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Pa ako su dali u UK, onda je pitanje dana kad će i kod nas...

GRrrrrrrrrrrr... RRrrrrrrr...

Baš bez veze! :disgust:

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

mango start roll in malaysia ,koliko sam malopre procitao HTC uredjaji su prvi pogodjeni sa novim updateom,znaci da cu Ja sa omniom da sacekam =) ...pocelo je to je bitno...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ja se izvinjavam na duplom postu al je odvojeno,da ne brljavimo
Slika

nadam se da cete uskoro videti na vasim aparatima,ja sam skinuo T-mobile brand softver sa samifirware,i sinoc ga preko downloadera ufleshovao na omniu,fleshovanje je prosto i zahteva ukupno 5 min vaseg vremena 8) 8)

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

cek sad objasni ti meni jednu stvar. Jel si ti ovo dobio preko zune update ili sta nije mi jasno? ja sam glup i nervozan korisnik windows 7 telefona i mnogo sam nezadovoljan ( ovo je za one iz microsfota ako citaju)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

nemam zune instaliran na kompu :D :D
za prebacivanje koristim mass storage enabler...
znaci skinuo drajvere usb za omniu,skinuo softver,metnu je u download mode,nakacio na komp inastalirao drajver i fleshovao :roll: :roll: jao kako to prosto zvuci :lol: :lol:
sad sam probao facebook chat radi perfektno u porukama...znaci odradjeno je perverzija..mada nema obecane Skype integracije ... :smutny:

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

dobro cek sad znam sta mi pricas oko tog flesovanja radim u servisu a ti si skinuo firmware koji je mango ? Ja sam kacio na zune i nisam nista dobio jos :(

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ako radis u servisu onda nemam sta dalje da ti pricam...
da skinuo sam Engenier verziju,znaci nesto pre finalne,kad stigne update on ce mi sam pokazati da postoji...
a jbg to sto imas LG sad moras cekat il na XDA...jer ovi koliko sam prociato pre jeseni ne pustaju,a jesen jos nije :D

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

28. septembra bi trebao biti zvaničan datum za EU, mango 7.5 relase.

:roll:

Kako "jedan" objašnjava, da bi telefoni sa WP7.5, koji su u prodaji (titan, radar...) bili u većem centru pažnje... ma da, glupost...

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

21. septembar

Hi everybody. Given all the recent speculation around the timing of our Mango update, I wanted to bring you up to speed on what to expect next.

For months, we and dozens of our partner companies have been laying the groundwork for the Windows Phone 7.5 update—and making solid progress. As a result, we now expect to start rolling it out in the next week or two. At that time, we’ll also refresh the Where’s My Phone Update? table to reflect the worldwide rollout status.

This also seems like a good time to caution against installing unofficial or leaked copies of Windows Phone software.

During the official Windows Phone 7.5 update process, every Windows Phone will also receive software from the handset manufacturer. This matched and paired firmware has been painstakingly tuned so your phone—and apps—work with all the new features of Windows Phone 7.5. Since your phone requires the proper firmware to function as designed, my advice is simple: steer clear of bootleg updates and homebrew tools.

By the way, in case you missed it, we recently released new versions of both the Windows Phone 7 Connector for Mac and the Zune software for PCs, which you’ll need to update your phone. If you haven’t already, I encourage you to install it. I think you’ll like the update-related improvements, which speed up the overall update process and give you more control over backups. A small favor: When you update to Zune 4.8, you’ll be asked to participate in improving the update process. Please consider doing so.

I know you’re eager to get your hands on the next release of Windows Phone—and everyone involved with Windows Phone is equally excited and eager to deliver it to you. Please hang on—we’re almost there.

Eric Hautala

General Manager, Customer Experience Engineering

Ćao svima. S obzirom na sve nedavne spekulacije oko vremena naših Mango ažuriranje, ja sam htjela da vas na brzinu o tome što možete očekivati ​​sljedeće.

Mjesecima smo i desetke naših partnerskih tvrtki su postaviti temelje za Windows Phone 7,5 update-i izradu solidan napredak. Kao rezultat toga, mi sada očekujemo da početi valjanje u narednih tjedan ili dva. U to vrijeme, također ćemo osvježiti Gdje je moj Telefon Update? stol, da bi odražavala u svijetu širenje status.

To također izgleda kao dobro vrijeme za oprez protiv instaliranja ili neslužbeno procurila kopija sustava Windows softvera telefona.

Tijekom službenog Windows Phone 7,5 nadogradnje, svaki Windows Phone također će dobiti softver slušalice proizvođača. To odgovara i uparena firmware je mukotrpno je podešen tako da vaš telefon i aplikacije-rad sa svim novim značajkama sustava Windows Phone 7,5. Budući da vaš telefon zahtijeva pravilnu firmware da funkcionira kao što je dizajnirao, moj savjet je jednostavan: kloniti bootleg obnove i homebrew alata.

Usput, u slučaju da ste propustili, nedavno smo izdali nove verzije i Windows 7 Telefon Priključak za Mac i Zune softver za računala, koja ćete trebati ažurirati svoj telefon. Ako to već niste učinili, ja Vam savjetujemo da ga instalirate. Mislim da ćete kao ažurirati vezane poboljšanja koja ubrzavaju ukupnu ažurirati proces i dati vam više kontrole nad sigurnosnim kopijama. Mali prilog: Kada se ažuriranje Zune 4,8, od vas će se tražiti da sudjeluju u poboljšanju postupka ažuriranja. Molimo razmislite o tome.

Znam da si nestrpljiv da biste dobili vaše ruke na sljedeće izdanje sustava Windows Phone i svi koji su uključeni u Windows Phone je jednako uzbuđen i željan da ga dostaviti na vas. Molimo objesiti na we're skoro tamo.

Eric Hautala

Generalni direktor, Customer Experience inženjerstvo
Google prevodilac..., ali osnova je tu...

zoograf
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 18:58

Post od zoograf »

zašto meni Zune kaže da mi je sw aktuelan u ažuran , a on je 7.0.(7008)
Slika

Odgovori