KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS Strana «  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  » 
Autoru Poruka
 гари OffLine Expert - Sre, 01. Mar 2017. 23:35
Korisnikov avatar
Ja se nadam da bi mu cena opala vremenom na nekih 50 hiljada kao što kaže Novak da bi trebalo, ali ko zna. Mada bi meni i to bilo puno za telefon. :D

Sad, s druge strane to što je Windows može da bude i dobro po njega, jer onome ko je zagrejan za Windows flagship je ovo izbor koji se sam po sebi nameće. Jer nije za Windows zagrejano 0,3% ljudi koliki je nedavno bio market share, nego je tih 0,3% samo deo toga.

Ali i dalje stoji da ima slabiju kameru od Lumije 950, a i to da je Lumia 950 Nexus među Windows telefonima. Mada treba videti još i koliko brzo će ovaj telefon dobiti Creators Update, možda se ipak i neće na tom polju mnogo razlikovati od Lumije 950.
3109 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Čet, 02. Mar 2017. 00:47
Korisnikov avatar
Ja bih i dalje birao 950xl. Ovaj me nije oduševio kompromisom donetim uz W10M u odnosu na svog dvojnika sa Androidom.
6148 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
 гари OffLine Expert - Čet, 02. Mar 2017. 01:43
Korisnikov avatar
Ovaj Alcatel je za one koji hoće lep Windows flagship telefon. :P (Mada mi je i 950 lepa.)

Sent from mTalk on Windows 10 phone
 1808 OffLine Mobil manijak - Čet, 02. Mar 2017. 10:20
Korisnikov avatar
гари je napisao:
....nije za Windows zagrejano 0,3% ljudi koliki je nedavno bio market share, nego je tih 0,3% samo deo toga.

Ajde još neki, ovaj ti je baš dobar. :lol: :lol: :lol:
1877 poruka od Sre, 03. Apr 2013. 23:02
• Beograd/Zemun : • Smartphone
 TosaNS OffLine Mobil poznavalac - Čet, 02. Mar 2017. 10:22
Korisnikov avatar
I meni se čini da je ternutno bolje uzeti l950 nego idola mada ko zna kolika će biti cena ovom Idolu možda ipak i bude zanimljiva kupovina.
533 poruka od Pon, 19. Sep 2016. 16:36
: • Nokia L735 : • Huawei p10 lite
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.
 гари OffLine Expert - Čet, 02. Mar 2017. 11:18
Korisnikov avatar
1808, hoću da kažem da nema trenutno nikakvog izbora, sve se svodi na tri telefona od pre više od godinu dana, i ako i toliko. ;) U međuvremenu su se pojavili telefoni sa raznim dodatnim drangulijama, za početak - čitač otiska prsta.
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Pet, 21. Jul 2017. 01:46
Korisnikov avatar
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170721/2d7a1d6bfdb42e08507d92eaeae7eb5b.jpg[/img]
MS-ovo siroče na 0,1% udela. Reč na ekranu telefona na slici prigodno odgovara naslovu. :D
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Pon, 31. Jul 2017. 17:43
Korisnikov avatar
http://news.softpedia.com/news/microsoft-discontinues-word-flow-keyboard-for-iphone-bets-all-in-on-swiftkey-517232.shtml

Imaju li svoju tastaturu ponuđenu za Android?

Njihova tastatura je možda i jedina stvar koja mi je odlična od prvog dana WP-a, pa do danas.
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Sub, 09. Sep 2017. 03:44
Korisnikov avatar
https://mspoweruser.com/trekstors-windows-phone-makes-appearance-microsoft-store-not-really/

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk
6174 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • HONOR 8 lite : • HUAWEI P9 lite
HONOR 8 lite [black] | HUAWEI P9 lite [black]
1808 wrote: ... propao WP kao muda kroz pocepane gaće
 гари OffLine Expert - Sub, 09. Sep 2017. 10:24
Korisnikov avatar
Ja sam zaboravio da ova tema postoji... Baš sam hteo isti ovaj link da podelim što je i Sugar okačio. Videćemo šta će biti od toga do kraja... Inače, s obzirom da većina nas posećuje forum sa Tapatalka ili mTalka, možda bi trebalo preimenovati razne ove teme sa naslovom "Vesti" u "Windows Mobile vesti", "Apple vesti", i slično...

Evi, nešto su oni sa tastaturama na raznim platformama čeprkali, pa su nešto pokretali, pa gasili... Klasično kako oni to rade, čupaju pa sade. A sad je SwiftKey njihova tastatura, kupili su ih, i prilično sam siguran da je to jedina njihova tastatura za Android u ovom trenutku.

Sent from mTalk on Windows PC
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Ned, 10. Sep 2017. 04:38
Korisnikov avatar
Ne treba preimenovati ništa, svaka sekcija ima svoje vesti i dešavanja. Ako je to teško da se shvati, jbg onda...
4167 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • Xiaomi Mi Note 2 : • Asus ZenPad S 8.0
★ Xiaomi Mi Note 2, 64GB Black, MIUI 8 Stable ★
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Ned, 10. Sep 2017. 08:38
Korisnikov avatar
Sa Tapatalka se lepo vidi kojoj sekciji tema pripada, tako da nema potrebe za menjanjem ičega.
Slika

Sent from my honor 8 lite [PRA-LX1] using Tapatalk
6174 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • HONOR 8 lite : • HUAWEI P9 lite
HONOR 8 lite [black] | HUAWEI P9 lite [black]
1808 wrote: ... propao WP kao muda kroz pocepane gaće
 гари OffLine Expert - Ned, 10. Sep 2017. 08:57
Korisnikov avatar
Aha, onda se samo mTalku ne vidi. Onda ništa, onda ćemo da zaključujemo koja je odakle. :)

Sent from mTalk on Windows phone
 Baraba OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Ned, 10. Sep 2017. 09:01
Korisnikov avatar
Moram da upadnem jer je pomenuta jedna app koja me izluđuje na Win.
mTalk je krš od app, NULA, DNO u poređenju sa tapatalk. Pravo je mučenje korišćenje mTalk!
Evo kako izgleda normalna slika postavljena sa istim, slika je naravno ok:
https://i.imgur.com/nkIXkdq.jpg
Čovek me još pita na drugom forumu da li je crkao senzor? Kad sam video postavljenu sliku, imao sam i šta da vidim.

Win nema budućnost bez dobrih app, pa da izbace svemirski telefon, bez podrške je nula.
10878 poruka od Ned, 08. Feb 2009. 04:06
: • dumb
Šumadija
 гари OffLine Expert - Ned, 10. Sep 2017. 09:19
Korisnikov avatar
Znam za to, nekad se to tako desi. Rešim problem tako što nekako editujem originalnu sliku, ili tako što napravim screenshot, ili cropujem, ili rotiram...

Ne možeš reći zbog toga da nema budućnost, ali ako ništa Microsoft ne promeni, svakako je na tom putu i nevezano od ovog problema u mTalku. Hoću reći, džaba mu i da su sve aplikacije savršene ako Microsoft ovako nastavi...

Apolo OffLine Expert - Ned, 10. Sep 2017. 09:58
Korisnikov avatar
гари, I da ima koji telefon vise, nista se ne bi promenilo. Dzabe stancanje telefona kada sistem stagnira. Nokia je izbacila nekoliko uredjaja, dobija zakrpe, update-ove, najavljeno je da ce dobiti i novi Android Oreo ili kako se vec zove... Jasno se vidi ko radi, a ko samo baca pare :)
2576 poruka od Čet, 26. Dec 2013. 21:37
• Inđija/Novi Sad : • Samsung S7 : • Samsung A3
 гари OffLine Expert - Ned, 10. Sep 2017. 10:19
Korisnikov avatar
^ Na to sam i mislio. Oni i kad su posvećeni nečemu, ne stisnu zube, pa da urade to kako treba. Večito bez jasnog plana koji bi obuhvatio sve njihove proizvode i servise... Ma nemaju jasan plan ni za Windows 10, a kamo li za sve ili većinu svojih proizvoda i servisa.

Opet, ko zna šta donosi budućnost. Ali možda ovaj tekst dobro objašnjava situaciju.

Without a mobile play, Microsoft and Windows are losing the consumer market - MSPoweruser

Možda je malo duži tekst, i samo je analiza situacije, ko ga nije preleteo ranije ne mora sad da ga čita, i ja sam ga preleteo kad nisam imao šta pametnije da radim.

U svakom slučaju, govori o tome kako bez mobilnog OSa ni sam Windows nema svetlu budućnost. (Jer je Windows svakako overkill za skoro sve njegove korisnike, a mobilni sistemi postaju sve napredniji, i već i sada ispunjavaju sve potrebe mnogih korisnika tako da im kompjuter baš ni ne treba.) I u suštini to je razlog zašto su mnogi drugi mislili da Microsoft neće definitivno izaći iz te trke, ali moguće da su se pomirili sa time da su na putu da postanu nebitni, ili im prosto glupaci donose krupne odluke.

Rade oni sad kao na mnogim stvarima, dosta toga su započeli pre drugih, ali nekako već vidimo da od svega toga pojedinačno neverovatnije nema ništa. Mislim na Hololens, VR, AR... Sve su to kao oni prvi počeli, i svuda će iz drugi preteći izgleda.

Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Ned, 10. Sep 2017. 15:07
Korisnikov avatar
гари je napisao:
Aha, onda se samo mTalku ne vidi. Onda ništa, onda ćemo da zaključujemo koja je odakle.

Necemo mi nista zakljucivati, jedino ti. Nije problem u forumu, vec u toj glupavoj aplikaciji koja nije prilagodjena kako treba.
4167 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
• Melbourne - Apatin : • Xiaomi Mi Note 2 : • Asus ZenPad S 8.0
★ Xiaomi Mi Note 2, 64GB Black, MIUI 8 Stable ★
 гари OffLine Expert - Ned, 10. Sep 2017. 15:24
Korisnikov avatar
Mogao bi ja i Tapatalk da instaliram da hoću. :P

TosaNS OffLine Mobil poznavalac - Sre, 13. Sep 2017. 10:56
Korisnikov avatar
radi tt bez problema na wp iako je stara i iz ko zna koje godine, meni i dalje završava posao mada je korsitim obe kako kad i koji forum želim da pogledam, obično tt koristim kada pregledam XDA, tt je dobar za brzu pretragu.
533 poruka od Pon, 19. Sep 2016. 16:36
: • Nokia L735 : • Huawei p10 lite
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Strana «  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  » 

Index boarda » Operativni sistemi » Windows OS