LG KF750 Secret

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
amazonac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2008. 19:57
Lokacija: Svedska

LG KF750 Secret

Post od amazonac »

Pozdrav svima!!!!
treba mi jedna mala pomoc ako iko zna gde mogu da nadjem igrice za lg kf750 secret da skinem kao i teme za isti tel.
Unapred hvala
Zanima me vase misljenje sta mislite o tom tel.?

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

amazonac, ne postoje teme za lg secret,možeš koristiti one 2 u telefonu,a igrice možeš skinuti preko wapa,ako uopšte postoje za lg secret :wink:
Nokia C6

amazonac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2008. 19:57
Lokacija: Svedska

Post od amazonac »

tako sam i mislio za teme da nemoze osim one dve sto su fabricke a inace za igrice bas tesko da se nadju.
Hvala na odgovoru

secko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 01:09

Post od secko »

hmm imam KF600 i skidam bez problema igrice na comp pa na mobitel preko usba
http://www.mobile9.com i potrazi igre velicine za tvoj display ( u mom slucaju 240x320 pa ako ti je isti display ko kod KF600 odnosno venus trazi ovu rezoluciju)
naravno igre koje skines na comp trebas prebacit u folder ostalo-others preko my computer a ne kroz lgjev program i kad pokrenes fajl u mobitelu nudit ce ti instalaciju

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

kako se pokazala kamera na secretu....ima li ko neko poredjenje u nasim uslovima,kako se pokazao recimo u odnosu na n95 ili k850??

amazonac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2008. 19:57
Lokacija: Svedska

Post od amazonac »

pa kamerom nisam zadovoljan bas nesto
nocu kad se slika jako je mutno a i nekad danju se desava da su mutne slike. baterija mu drzi nekih dva ipo dana al u sustini zadovoljan sam telefonom. Ima sve potrebne funkcije kao i google sto mi mnogo olaksava za poso kao npr kad trazim neku adresu i tome slicno. Mozda mu je mana sto ne mogu da se ubace igrice koje se igraju pokretom telefona a fabricki ima sest i to nisu bas neke

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

vredili menjati g810 za kf-a?imam ponudu,pa se nesto lomim. :unsure:mada mi izleda ok,a sto se kamere tice malo je bolja od ku990 sinoc sam gledao neki test
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Pa ako ti simbian i ekran ne znače menjaj.Al' lično mislim da je malo ped****i telefon :D .
Ja bih ostao na G810 :wink:

PS: obrati pažnju nadatum i vreme kada si poslao poruku :D
Nokia C6

Selena*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 03. Avg 2009. 19:53
Lokacija: Beograd

Post od Selena* »

Zna li neko u cemu je problem kada telefon LG KF 750 nece da mi se poveze sa kompjuterom, ako sam sve uredno sa CD-a instalirala, povezala sa USB kablom tel i kompjuter i kad odem na ikonicu LG PC Suite II i pokrenem carobnjak za spajanje telefona sa kompom, odmah neposredno dobijem obavestenje "neuspelo spajanje mobilnog telefona sa PC". Please ako neko zna da pomogne :)

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ја немам тај проблем, погледај да ли си све подесила како треба. Да би користила LG PC Suite мораш у "Connectivity/USB conection mode" да означиш "Data service". Ако ти то није селектовано LG PC Suite ти неће радити. У LG PC Suite те при првом стартовању пита да ли си телефон закачила на "USB" или "Bluetooth", опет погрешан избор и LG PC Suite не ради.

Selena*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 03. Avg 2009. 19:53
Lokacija: Beograd

Post od Selena* »

Little Prince uradim ja sve to sto mi ti kazes, u "Connectivity/USB conection mode" oznacim "Data service". I odaberem u LG PC Suite naravno opciju "USB" a ne "Bluetooth", i ne radi mi. Evo sta mi pise: Failed to Connect the mobile phone to the PC! Ja stvarno ne znam sta pogresno radim. Mozda ne valja moj CD za instalaciju ili tako nesto, ma otkud znam vise sta mu je :unsure: :(

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

И све драјвере вероватно инсталирала, могла би још да промениш "USB Port" на који качиш фон и да пробаш да га спојиш са неким другим компом. Мој сам инсталирао на 2 компа и нисам имао никаквих проблема.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

Selena*, mozda je ostao neki nokia pc suite na racunaru koji pravi problem ili firewall blokira povezivanje. cd sa instalacijom je sigurno u redu a mozes preko neta da skines lg pc suite mada je to isti program.

Nivea
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 23. Okt 2009. 14:11

Post od Nivea »

omg moze li mi neko pomoci sa ovim ??


Telefon je lg KF750 ovo upozorenje "The software you are installing has not passed Windows Logo" izbacuje kad zelim instalirati usb i program na lap-topu (vista). Cudno je zato sto sam vec imala taj program u lap-topu (pre nekih 7 meseci, ja ga licno instalirala znaci nisam totalni noob :D) i radilo je OK ali sam obrisala program kad sam prestala da koristim taj fon.

Sada ponovo koristim LG i treba mi povezanost sa comp. Probala sam na drugom compu tamo imam Windows XP ali se javalja isti problem.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nivea, zašto imam osećaj da je oba pomenuta kompjutera podešavala ista osoba? :roll: Za početak skini sa LG-jevog sajta LG Mobile Support Tool i kroz taj program ćeš pokupiti i drajver i PC Sync aplikaciju. Ako ni ovo ne budeš mogla da instaliraš, moraćeš da pozoveš u pomoć nekoga ko se solidno razume u Windows jer može da bude svašta u pitanju.

Nivea
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 23. Okt 2009. 14:11

Post od Nivea »

osecaj te vara :P

Comp je podesan u srbiji pre godinu dana i sada kad idem na odmor nosim ga na ciscenje i reinstaliranje (ovde je papreno skupo) . Sto se tice lap top on je full legal , vista , kaspersky ....... etc. Pre sedam meseci kada sam kupila fon , instalira sam program bez problema i radilo je sve ok . Posto sam zamenula phone da ne bih zauzimala prostor u mem uredno sam reinstalirala. Lap za to vreme nije reinstaliran ili tako neshto .

Juce sam probala da instaliram bluetooth BlueSolieil i desio se isti problem . Seems da je problem stvarno u Windows-u , malo sam google i izgleda da nisam jedna sa tim problemom . Samo josh da nadjem resenje :wacko:


btw hvala ti na odgovoru i sorry za smor :oops:

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ево овде можеш видети где се може јавити тај проблем, шта је узрок и како га решити. Срећно :D

Odgovori