LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Re: LG G2

Post od makibiki »

izgleda da je baterija haos.... jel to vama osvetljenje na 50% jacine? ja volim da ga turim na 100% ,a sto se tice neta i tih azuriranja slabo koristim,jednom dnevno manje vise....pricam dosta,saljem por,malo igrice....verujem da ce gurati baterija kad ga uzmem (ako bog da za 15-ak dana) jedno dan ipo sigurno....vise nego dovoljno meni bar....

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Layne_Staley »

O boze, iz tvoj posta sam pomislio sa hoces da ti baterija traje 15ak dana :))) umor savladava :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Одг: LG G2

Post od pero0000 »

^ nema potrebe da držiš osvetljene na 100%, meni je na 40%. Jedino kad sam napolju i kad sunce direktno "udara" u ekran, povećam na ~ 90%.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: LG G2

Post od Baraba »

znemanja napisao:Baraba, Bolje da si kupio crnu futrolu :D ta na slici više "leži" belom G2 :)
Ova crna je bila grobarska nekako jbg

Mashoni1991
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 11. Avg 2013. 11:57
:: Alcatel One Touch

Re: LG G2

Post od Mashoni1991 »

znemanja napisao:Silikonske su najbolje za zaštitu telefona, štite i ekran jer je ivica blago izdignuta iznad ekrna. U crnoj mat boji, silikonska futrola izlgeda i vizuelno lepo, meni bar izgleda lepše od onih tankih plasitčnih koje ne pružaju nikakvu zaštitu od padova.
Pa to mi je najbitnije i plus tel teze klizi iz ruke.. Dje ces bolje :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: LG G2

Post od Lobachewsky »

Ljudi, jer moze neko da uradi test sa baterijom na 85% osvetljenja, da ga pusti jedan dan i da ga cacka normalno sve i da okaci rezultat ovde da uporedimo.
Posto je na 85% ekran zaista savrsen, ako moze da izgura dan, zasto praviti bilo kakav kompromis? (pricam u svoje ime)
Inace, telefon ne prestaje da me odusevljava...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Layne_Staley »

@lobacevski slazem se za ekran.. Ja sam se usrao kad sam ga video ovde, jos su stavili 100% brightness, bas je dobar... Jos beli... Arab money :))))
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Baraba napisao:zoreli, čekao sam kada ćeš da se javiš, znači merkaš G2 8)

Merkam merkam :D ... ali jbt stvarno je bullshit na AccuWeather widgetu ovako napisati " Beograd - Sunny - Температура - осећај " , mislim brkanje engleskog i srpskog na latinici i ćirilici , zar je tako teško LG predstavništvu iz Srbije poslati svojoj centrali ispravne prevode na Srpskom jeziku za vidžete , pa nećemo valjda sad razgovore u slengu ispisivati na telefonu :) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Layne_Staley »

Hahaha sto da ne... Nesto tipa : "Beograd - cevru, filing do jaja - temperature 30 C" haahhahaha
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dexxy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 06. Nov 2013. 10:28
:: ip4s

Re: LG G2

Post od dexxy »

i dobro ljudi pomagajte :S LG G2 ili HTC One, vidim ima dosta vas ovde koji ste presli sa one na g2, sta kazete, preporuka...ne mogu vise procita sve forume pogleda sve yt klipove i dalje ne znam sta da uzmem :S em sto sam jedva odlucio da sa ip4s predjem ponovo na andorid em sad ovakvi problemi :))))

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: LG G2

Post od Baraba »

Layne_Staley napisao:@lobacevski slazem se za ekran.. Ja sam se usrao kad sam ga video ovde, jos su stavili 100% brightness, bas je dobar... Jos beli... Arab money :))))
Kad ti kazes da je displej takav onda nema mane.

Mogu da testiram sa 85% osvetljenja sutra-prekosutra. Danas testiram 3g. Kakav je kad cesto varira signal u putu i koliko tada traje baterija. Putujem Bg - Prokuplje, Kursumlija...

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: LG G2

Post od iKe »

Layne_Staley, video sam na okupljanju da si čovek sa stilom. Sad si me malo iznenadio sa ovim iPhone-om, ali dobro to računam da je trenutak slabosti i proslavljanja zbog diplomiranja. :D Usput, čestitam za završetak faxa!
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: LG G2

Post od Baraba »

@Ike, +1 za trenutak slabosti :D

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Layne_Staley »

Baraba napisao: Kad ti kazes da je displej takav onda nema mane.
..
Ovo neka ironija, ili opet ne znam cime sam zasluzio takav status :)))

@ike, baraba : Pa trenutak da probam novo, nesto divlje :))))))
A i euforija zbog diplomiranja...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Одг: LG G2

Post od Baraba »

Ja se zezam, stoji smajli :D

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od znemanja »

LG je udario žestoko, ako G2 dobije odmah update na 4.4, to je više nego odlično, izgleda da se LG vraća na velika vrata i ostavlja samsung iza sebe.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Одг: LG G2

Post od 1808 »

Baraba napisao:Kad ti kazes da je displej takav onda nema mane....
Layne_Staley napisao:Ovo neka ironija, ili opet ne znam cime sam zasluzio takav status...
Ma verovatno se prisetio tvog komentara od pre par meseci. Evo ga ispod... :lol:
Layne_Staley napisao:... A ekran na s4 je kanta, sad s ga video u becu... Pixeli se vide na dialeru,...

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Secam se i ja tog kpmentara o pikselima u dialeru, tada sam tvrdio i dalje tvrdim da je to glupost, nikakvih piksela nema, mozda na tom jednom modelu...vec sam napisao da mi se vise dopada ekran na g2 u odnosu na s4, ali ne treba preterivati. S4 ima takodje dobar ekran :)...sada i ja koristim g2 i prezadovoljan sam, ne kajem se zbog promene, ali ne treba podcenjivati s4

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: LG G2

Post od Cobiklajic »

Baraba, Behemoth 8)
Posto vec imate ove makine, kakav kazu to treba neki adapter za punjac za ovaj mob - o cemu se radi, neki lik reci na kraju ima neke "iglice" pa treba adapter da bi se furnuo u utikac na punjenje.
Jel ide mikro SIM i sta uz njega dolazi u standard paketu.

Odgovori