LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

Pa nije se nesto preterano grejao, ljudi da ne moze mozda da se čezne rom čestim hard resetom

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Ako je za utehu nisam primetio da su korisnici nesto zadovoljni sa KK na ostalim telefonima.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: LG G2

Post od iKe »

Aleksandarr, moguće da ti sama igrica pravi problem. Meni se Flappy Bird tako ponašao na Nexusu, pa sam je deinstalirao.

A za KitKat, nadam se da stiže uskoro, mada ništa ne fali ni ovako, osim malo da srede tu kameru. Šta znam, ja na N7 imam KK, ne vidim neku razliku u radu, još sam uključio ART.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Sta znaci taj art uopste?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: LG G2

Post od iKe »

The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

Ljudi jel mi preporucuje neko root , i jel neko od vas uradio?

markoskjk
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Uto, 26. Apr 2011. 22:22
:: Lg G flex 2
:: nokia lumia 920

Re: LG G2

Post od markoskjk »

Pozdrav braći sa foruma, vraćam se posle kratkog odsustva. Imao sam htc one s, pa ga zamenio za s3 i nisam nesto posebno osetio razliku u radu, sem u veličini displeja, ali posle kraćeg vremena sam zamenio s3 za nexus 4 i to je bila milina, kakva fluidnost i brzina, bez ikakvog laga i sličnog . E a pre mesec dana sam nexus zamenio G dvojkom. Necu nabrajati ni vrline, ni mane, sve je već rečeno. Ali cu zamoliti nekog od vas ko je dobro upućen u rutovanje, da mi napise kako najlakše da odradim i najbezbednije, jer napominjem da se prvi put upustam u to. Hvala svima unapred. :)

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

markoskjk

https://www.youtube.com/watch?v=HKuedInhdjU ovo je sasvim ok, skapiraces

kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Re: LG G2

Post od kovach81 »

Da li neko zna da li u Srbiji ima originalnih flip covera za G2?I da li bi mozda neko preporucio neku drugu futrolu?Vidoh u oglasima Spigen Slim Armor,deluje kvalitetno ali i robusno.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG G2

Post od Chobby88 »

Ja sam narucio beli slim armor,a taj sto si video na kp se ne javlja ni na poruke ni na pozive,kao da nece da proda:)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: LG G2

Post od iKe »

Gledaj po oglasima. Nema nigde zvanično. Ja sam imao neku kopiju, nije loša, ali nije to za mene.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Re: LG G2

Post od kovach81 »

Meni ok deluje Nillkin scrub,imao sam je pre na S3 i elegantna je.Medjutim za Lumiu 920 nije dobro pasovala,bilo je malo lufta,dok one tipa Jekod ili TPU S mi nekako naruse izgled telefona.

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

Nadam se da je sada svima jasno koliko smo ustvari budale i koliko cemo cekati i kad dobiti update!1!!!

http://mobile.benchmark.rs/mobile_vesti ... 13_februar



http://mobile.benchmark.rs/mobile_vesti ... ctive_zoom E moj zivote s3 i zoom dobijaju u narednim mesecima,pa lg je onda trebao da dodje sa 4.4.2



"S5" http://mondo.rs/a660014/Mob-IT/Vesti/Ga ... ovima.html XIIXIXIX ako je ovo stvarno s5 onda moj g2 postize identican rezultat i bez root :) smajl :D

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Znaci da verovatno ima S800 malo klokovan.
Lik je sa G2 izvlacio i 40 000 sa custom romom.
Nego,ovo naredni meseci kod Samsunga znaci leto.
Tako je bilo i sa S2 i JB.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Sve mi govori da ce ovaj g2 pro u manjim primerima da se proda od G2-ojke,i da ce nam sto pre pustiti update,da nebi isto tako prosli i sa G3 :wink:

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Sve je to jos nezvanicno a i nevazno.Samo se deca zanose brojkama.Nexus nikada nije imao rekordan skor ali je uvek bio najbrzi,tako da me ti testovi ne interesuju.
LG G2 Black,16GB

Aleksandarr
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 19. Jan 2014. 18:05
:: lg g2
:: Huawei p1

Re: LG G2

Post od Aleksandarr »

U pravu si covek, mene samo interesuje zasto moj jos uvek superiorni hardver "i jos bolji softver" daje 15 fps na kameri.

Sto se tice rezultat moj totalno stock g2 dobija od 33000 do 35650 tako da ono....

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

Aleksandarr, šta da ti kažem sem malo da te nerviram, 5s snima u 120FPS :oops:

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: LG G2

Post od janka_88 »

Pri kojoj rezoluciji snima u 120fps? Note 3 snima u fullHD na 60fps u svim uslovima. :)

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Re: LG G2

Post od cale »

Baraba napisao:Aleksandarr, šta da ti kažem sem malo da te nerviram, 5s snima u 120FPS :oops:
S'obzirom na arhitekturu, chipset, procesor, CMOS sensor... Teško mi je da poverujem da poseduje mogućnost snimanja 720@120fps.
Ali, hartija sve trpi. Pogotovo kad je Apple u pitanju. ;)

Odgovori