LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Evo i ja nesto da kezem u vezi kamere viseo od pola godine koristim clody 3,3 probao sam i XCAM + xcam setings i mogu reci da mi se vise svidja cloudijeva-a kamera od xcam nekako su slike slikane sa xcam mnogo mracnije uporedivao sam obe camere cloudy camera je za mene zakon.

knelee32
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Pon, 11. Avg 2014. 15:31
Kontakt:

Re: LG G2

Post od knelee32 »

Evo da se i ja oglasim u utorak sam odneo telefon zbog zutih mrlja na ekranu vec su mi juce javili da je telefon gotov danas sam otisao po njega promenjen mi je touch panel i popravljen mikrofon jer nissm bas cuo sagovornika najbolje sve u prekidima....sada je sve savrseno prezadovoljan sam na usluge Telenora hvala im do neba

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G2

Post od Yoht90 »

Eto primera koliko validna garancija moze da znači.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Meni su zamenili displej u roku od 9 dana,iako su rekli da proces provere i zamene traje najmanje 2 nedelje.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Drugari hajde neka neko napise koja podesavanja koristi za x cam.Hvala


Stvarno niko ne zeli da mi pomogne?

Yugo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Pon, 11. Maj 2015. 13:59
:: g2

Re: LG G2

Post od Yugo »

Zna li neko kako azurirati "Quick remote" na neku noviju verziju? Ovde su ubaceni modeli televizora do 2013 i to je to. Treba mi zbog magicnog daljinskog.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G2

Post od filip11314 »

Probaj preko LG World aplikacije. Znam da se ažurira sa novim ažuriranjem softvera.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

dejaxy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Pon, 25. Avg 2014. 22:05
:: Lg G2

Re: LG G2

Post od dejaxy »

Yugo napisao:Zna li neko kako azurirati "Quick remote" na neku noviju verziju? Ovde su ubaceni modeli televizora do 2013 i to je to. Treba mi zbog magicnog daljinskog.
https://play.google.com/store/apps/deta ... agicremote
Ja koristim ovu aplikaciju za magicni daljinski.

vlade93
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Pet, 02. Maj 2014. 13:42
:: LG G1, LG G2.. IP 5S
:: Sony ericsson k800i

Re: LG G2

Post od vlade93 »

Malopre me zove drug koji ima G2 i kaze: njegova devojka, i 2 drugarice pricale istovremeno, sve 3 zajedno. Jedna ima Iphone 6, jedna M4 aqua, i treca neki lenovo, i kaze da nije nasao tu opciju kod njega na G2. Jel zna ko jel ima uopste G2 tu funkciju? Ja pojma nemam toliko da nisam ni znao da mogu 3 osobe istovremeno da pricaju [FACE WITH TEARS OF JOY]

nightshadow931
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 199
Pridružio se: Uto, 27. Maj 2014. 18:16
:: SGS2

Re: LG G2

Post od nightshadow931 »

Lol, to je nemoguce, jedino preko neta(skype npr).

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Jel probao neko rom Google edition 1.5 ako jeste kakvi su utisci?

knelee32
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Pon, 11. Avg 2014. 15:31
Kontakt:

Re: LG G2

Post od knelee32 »

Mala pomoc kako se vratiti sa Cloudy 3.3 na Stock 30d sta koristiti za flashovanje?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Lg flash tool.
Слобода или смрт

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

https://youtu.be/P3hQc3bCT9o

Solidno nam se drzi g2, s obzirom da je posle njega izaslo 3 generacije flagshipa

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Bogami dobro se drzi,kapiram da su performanse u sustini nasminkane,a povecavanje brojki,megapikseli,procesori,rezulocije prodaju uredjaj
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Туриш перформанс профил у доринманксу и прешиша с7. [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]
Слобода или смрт

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Kakva poboljsanja donosi dorimanx?
Jel pasuje uz cloudy 3.3?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Да.
Брзина, звук у слушалицама, подешавања осетљивости микрофона, профиле батерије, контролу температуре(нема бојазни од жутих мрља са подешавањима до 67с) зипалајн (надам се да сам добро написао), гпс зоне, блокер реклама, брзо пуњење на усбу, подршку за епл пуњаче, подршку за виртуелну тастатуру на рачунару и ко зна шта још...цена свега -15 посто батерије.
Слобода или смрт

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: LG G2

Post od kopitaneskita »

ljudi ima li neko rešenje, evo već drugi put me g2 izdaje na putu, dok devojkin telefon od 90 evra (lumia 625) savršeno odradi zadatak.

radi se o tome da ne može da uhvati gps signal u vožnji ili bilo kakvom zatvorenom prostoru, moram biti potpuno vani da se vidi nebo i da nema nikakvih zgrada okolo, dok njena lumia bez problema u sobi na prvom spratu od 10 spratova hvata gps u roku 10sec, u vožnji bez problema uhvati i drži signal, dok je ovaj moj g2 OBIČNO SRANJE za navigaciju, tokom celog puta nije mogao da uhvati signal.

probao sam i ćaletov L5 II, isti problemi. jeli ovo lg-ev univerzalni problem ili šta je? koji android telefon hvata gps bez problema kao što hvata lumia moje devojke?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Svaki jos od pre 5-6 godina. Ili ti nesto nije ok sa telefonima ili si nesto ceprkao oko podesavanja.

Odgovori