LG KU990

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

moze li ko da pojasni menjaje zvuka u service meniju,i kakav je taj strob blic nocu naspram recimo n95,koji se pokazao slabijim recimo od n73
Poslednja izmena od Yuba u Uto, 18. Nov 2008. 06:08, izmenjeno 1 put ukupno.

bpositive
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 16:35

Post od bpositive »

"POMAGAJTE DRUGOVI"...

Koji da uzmem, crni :unsure: sivi?

Crni sam imao prilike da da vidim uzivo ali sivi vidjam samo na netu... Ako neko ima sivi slika bi pomogla (kao hiljadu reci :D )...

Unapred hvala...

resavac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Pon, 17. Dec 2007. 22:06
:: Samsung Galaxy Note3
:: HTC Desire C
Lokacija: Svilajnac

Post od resavac »

Kupio sam telefon pre par dana i odusevio se telefon je extra
imam samo jedan problem nisam dobio CD tako da me interesuje
gde mogu da skinem pc suit ili ako neko ima CD i volju neka posalje na mail
rneckovic@gmail.com
HVALA. :smutny: :smutny: :smutny:
Ne brze od zivota!!!

Stefan_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 08. Feb 2008. 06:36

Post od Stefan_93 »


Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

kako da zakljucam sms?

btw

imam phone tek 3 dana i odusevio me je!!!!Extra kamera i touch scren

i samo jos jedno Stefane 93 jesi li ti --------->? ja sam dragonman

bpositive
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 16:35

Post od bpositive »

Treba mi pomoc oko podesavanja MMS-a...
Iz telekoma (064) mi poslali samo setup za namestanje gprs-a i ni to ne radi :uhuh: , pa sam gprs sam podesio ali MMS ne ide...
Inace ovo podesavanje sto sam dobio iz Telekoma je napravilo profil koji sad ne mogu da obrisem pa cak ni da ga preimenujem!?

Inace telefon je OK samo je plastika (preko ekrana) pocela da se odlepljuje sa donje strane (iznad fizickih dugmica) i celom desnom stranom pa samo cekam da otpadne...

wladans
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 31. Jul 2008. 01:00

Post od wladans »

@b+ ; iI ja imam isti problem, pa sam malo prelistao forume i ispada da je to zbog toga shto je telefon skidan sa mreze, ali to se popravlja flashovanjem telefona.
p.s. Ni ja ga nisam josh flashovao, uskoro bi trebalo!

bpositive
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 16:35

Post od bpositive »

moj sigurno nije skidan sa mreze... kupio sam ga u nemackoj ne brendiranog (tako sam bas trazio)...
podesavanje mms-s nisam ni dobio iz telekoma iako sam trazio (poslali samo za gprs kako sam gore objasnio)...

carlito
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 27. Nov 2008. 01:43

Post od carlito »

kupio sam pre dva dana lg ke 990 pa sam prckao u sekret meniju da pojacam zvuk i sam nesto zajebao previse sam pojacao dolazi do trestenja zvucnika kako da vratim da resetujem na fabricki hvaallla

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

idi sve lepo sto si i uradio samo umesto kolko si stavio stavi - 700! :)

carlito
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 27. Nov 2008. 01:43

Post od carlito »

ljudi pomagajte uvalio sam sebi taj LG KE-990 pa usao u sekret meni da pojacam zvuk i znate sta se desava kod slusanja muzike znaci kad ga pojacavam sve okej dok ne dodje do zadnje crte na volumenu a kad i nju pojacam tojest do daske dogodi se da se pojaca odjedanput mnogo vise i pocinje zvucnik da tresti izoblicava pokusavao sam da vratim na fabricka podesavanja ali ne ide dali postoji neka varijanta ili promena softvera molim za pomoc adrese telefone hvala unapred

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

e pokvario si zvucnik eto ti kad previse pojacavas!

vise srece sa sledecim telefonom! :D

btw KU990 je bolji od KE990!

kisinjo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 22:39

Post od kisinjo »

Pozdrav svima!!!
Imam telefon 2 nedelje i mogu vam reci da je fon extra, i kamera i ekran, za sada nisam primetio nikakav bug!!
A kako se ulazi u taj "service meni", hteo bih i ja da pojacam zvuk :D ?

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

ulazkom u tajni meni 3845#*990# ukucas to u dialling pad! otvorice ti se neki meni gde ce pisati TEST mode!
odes device test/sound/audio CAL tool/sound calibration/change sound DB/ pa promenis

snd_device_type stavis SND_STEREO_HEADSET_MEDIA(3 stavka od gore) za sluske ili SND_SPEAKER_MEDIA(5 stavka od gore) za zvucnik

zatim ispod toga imas jos da menjas!

snd_method_type stavi : snd_method_MIDI

a Item title stavi: rx_volume_db_7(dec)

snd_method_type i Item title se isto stavljaju i za sluske i za zvucnik

e sad

u Set data ukucaj: 500 ili 700(sto manji broj jaca je jacina zvuka!) samo kad podesavas za zvucnik tj. kad ukucas SND_SPEAKER_MEDIA nemoj da predjes 400 odn 500 jer ti moze puci zvucnik a kod sluski bi ti isto savetovao da neprelazis 400.500 jer je sasvim dovoljno!

kad ukucas zeljenu cifru klikni na dugme -(minus) koje se nalazi u donjem levom uglu ekrana!

zatim klikni OK i posle toga klikni dugme za povratak NE "c", vec dugme u donjem desnom uglu ekrana!

i kad ti izadje iz tog menija za podesavanja klikni na Write SND DB to EFS i tako si promenio jacinu zvuka! Sacekaj da ti podvrdi da je sacuvao ovo sto si radio i klikcuci "c" vrati se na Home screen!

I pusti muziku i voala imas jaci zvuk za duplo vise!

nadam se da sam bio od pomoci ako te jos nesto zanima samo pitaj!

btw ako ti trebaju teme ili tako nesto kontaktiraj me na PM!

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Evo da iznesem prve utiske :)
Prvo, dizajn je odličan i na njega neću trošiti reči.Pravo oduševljenje sam doživeo kada sam ga uzeo u ruke.Poklopac baterije je metalan! Odlično je urađen, samo mi sumljivo deluje onaj shiny metal (da ne bude kao na n76 i u700)...
Home screen je odlično rešen.Kod mene je tema riba (dok ne dodam nove :)).Ona se kreće po home screenu, i ako tapnete na bilo koje prazno mesto, ribica će doći do vašeg prstta.Postoji 9 prečica na home screnu, koje se mogu lagano pomeriti kada vam ne trebaju, i umesto njih se pojavi sat i/ili kalendar.
Interfejs je user frendly, ne zahteva upotrebu stylusa, ali moram priznati da TS i nije najprecizniji tj. potrebno jeponekad dva puta pritisnuti komandu da bi se otvorila.
Poruke možete kuati na 3 načina:preko standarne i qwerty tastature (odlična je, i landscape je) i preko prepoznavanja slova.
Postoji jedan koristan točkić oko kamere koji prelazi preko opcija u meniju, zumira slike, i još mnogo toga
Kamera ( :o ) je vrhunska :o !!!Toliko korisnih podešavanja, odličan UI i fenomenalan kvalitet slike!Blic je malo slabiji od onog na K800.
Video snimanje je takođe vrhunsko!Upoređivao sam n95 sa njim i viewty je dosta bolji (bez šuma, stabilna slika)
Zvuk nisam probao jer nemam sluške :( , ali je šreko zvučnika sasvim solidan....
Mislim da je za 65€ odličan (i još jedno 20€ da nabavim USB kabal, sluške i stylus) :D .
Toliko id mene :)
Nokia C6

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

tehno maniac, mmmmmmmmmmm, koliko je samo bila nabavna cijena prodavcu, kad si je dobio bez sve te opreme :lol: :lol: :lol: slutim povoljno :D
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

kefalo, ko zna :D ,Važno je samo da dobro radi :) .
btw, galerija (muzika, klipovi) se otvara jako sporo...svaki put kada uđem u slike npr. on ispiše loading :wacko:
Ali ipak je 65€ 65€ :D
Miki-LG, pa 3 puta sam tu igricu prelazio...i isto sve Pa... ?! .U čemu je fora na tom calibrate Totalno sam zbunjen...
Čekam samo uputsva za teme od tebe i uživam
Nokia C6

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

tehno maniac, ....
Pa mislim da Miki-LG, nije mislio ni nakakvu igricu....... :) :) :) :D :D :D
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

kefalo, pa fora je da tapneš neki krstić...liči na dosadnu igricu :)
Nokia C6

Miki-LG
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 13. Okt 2008. 01:22
Lokacija: Novi Sad

Post od Miki-LG »

tehno maniac napisao:Miki-LG, pa 3 puta sam tu igricu prelazio...i isto sve :| .U čemu je fora na tom calibrate :?
Čekam samo uputsva za teme od tebe i uživam :)
lol mislio sam da calibratujes neznam dobro da napisem! lol calibrate! to je rec! Touch Screen i radice ti bolje! xD u settingsima!

Odgovori