LG KS20

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

hirurg, poslao sam ti pp, ja sam ga odavno skinuo tako da proveri dal radi program sa tog linka.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

hvala spasi na tast ;) cool je bas. napokon da i ja nadjem tast da valja. jos jednom hvala, i ako ja tebi mogu kako pomoci slobodno pitaj 8)

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Dobro je da sam i ja nekome pomogo, pomoc uglavnom ja trazim :wink:

Dimi89, probao sam manilu, svidja mi se ali ipak kao sto si reko neke stvari ne rade tako da....vracam se na SPB mobile shell

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

treba mi pomoc od bilo kog korisnika ovog telefona... kada ste kupovali telefon, na kom jeziku ste dobili uputstvo? ako neko ima na engleskom ili slucajno na srpskom zamolio bih ga da me kontaktira na pm...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sha, logicno je da potrazis na LG-ovom sajtu user manual,i naravno da nema na srpskom vec ces morati da biras izmedju engleskog i nemackog.Pokusaj ovde > http://www.in.lge.com/Product/Manual/KS20.pdf
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

Hvala Dimi, pokusao sam al nisam uspeo ni tamo da ga nadjem. Tebi je bolje islo. Hvala jos jednom... :))
==
ok, ima jedna stvarcica koja stvarno pocinje da me nervira... jel postoji mogucnost da se za poruke postavi neka moja melodija.... jer samo ima ovih par melodija koje su samo kratak ton koji se ne cuje uopste....


[Edit:] Spojio tomas.hokenberi:: Nije dozvoljeno uzastopno postovanje. Postoji opcija "Izmeni".

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sha, naravno da postoji mogucnost...Kazi mi koji OS koristis i ja cu ti reci kako najlakse da resis taj problem.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

juce sam uzeo fon tako da je windows mobile 6.0... nisam nista jos nadogradjivao, tako da je sve osnovno

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sto se tice WM 6.0 iskopiraj zvuk koji hoces u Mt Documents (ili My Documents/Mt Ringtones) i mocices da postavis taj zvuk za bilo koje zvono.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

uopste se ja ne snalazim ovde... prekopirao sam melodiju my ringtones i kada udjem u sounds & notifications i za event stavim incoming text message dobijam neke glupe kratke melodije... help... :?
====
i jos jedno tupavo pitanje... kako da postavim sliku za neki contact? kad god izaberem save as contact on to hoce da posalje na mail....


[Edit:] Spojio tomas.hokenberi:: Nije dozvoljeno uzastopno postovanje. Postoji opcija "Izmeni". Sledeca takva poruka nece biti spojena vec ce biti obrisana bez obavestenja! Za vise informacija o pravilima foruma:

Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sha, pa jel nadjes melodiju koju si ubacio ili ne ? Skrolujes i trazis onu koju si ubacio mora da bude tamo.
Da bi mogo da postavis sliku za neki contact taj kontakt mora da ti bude snimljen na telefon.Sad sam pokusao i kod mene hoce.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

aj mi daj tacno upustvo kako si ti to namestio... mozda je moguce da ja negde pogresno ulazim jer ne dobijam uopste tu melodiju, a takodje nijednu iz foldera my ringtones, vec samo ove kratke (alarm 1,2,3,4,5, busy, calldrop itd)... izvini na mucenju

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Sha, samo ubaci melodiju u folder windows i imaces je kao opciju za poruke...bar je kod mene tako. :wink:

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

spasa hvala ti puno... konacno sam uspeo da ga podesim i sad konacno mogu da se otarasim ovih glupih melodija :D


========


evo jos jednog "pametnog" pitanja... kada obrisem neku aplikaciju ili igricu, i kada udjem u start - programs tu mi stoje i dalje te obrisane ikone koje naravno da ne mogu da se pokrenu, ali opet ne znam kako da ih se otarasim....help (ja se izvinjavam na ovako glupavim pitanjima, ali me ove sitnice uzasno nerviraju)[/list]

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sha, sto se tice zvona za poruke ne shvatam zasto ti ne radi jer sam ja samo zbog toga flesovao moj telefon oficijalnim ROM-om i ja kad ubacim u My Documents/My Ringtones meni se pojavi u opcijama za biranje.Jedino sto mi pada na pamet je to da mozda taj zvuk nije .wav jer koliko sam citao neke stvari o WM 6.0 desava se da nece da procita nista osim .wav tonova.Ako te ne mrzi probaj da konvertujes taj zvuk u .wav i ubacis ga u folder koji sam ti reko da bi resili misteriju.

Sto se tice programa ima nekoliko nacina da se resis ikonica.Jedan je da instaliras neki cleaning program i da stikliras dead icons i on ce ih obrisati a drugi je da prosto preko TotalComandera udjes u windows/start menu/program i izbrises ikonicu odatle.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

zahvaljujem za informaciju o brisanju ikona, a zvuk za poruke sam sredio kako mi je spasa to rekao... al videcu sutra da probam za ove wav. fajlove pa cu ti javim

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Sha, jedno pitanje kako si brisao igrice kada ti ostaju ikone u start->Programs? Nadam se da si koristio "Remove programs" u Settings, odnosno da nisi prosto brisao foldere u "Program Files".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

pa zapravo... brisao sam ih samo brisanjem foldera :oops: evo sad tek primetih taj remove setings.... ikone sam posle brisao ovako kako mi je dimi rekao, preko windows-a / start menu / programs

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sha, pa jel si procitao onaj manual za ks20 sto si trazio da ti nadjemo ? To sto si tako brisao bolje i da nisi jer je gomila stvari ostala u windows folderu a to nisi mogo da nadjes i obrises.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2010. 17:27

Post od Sha »

nisam uspeo bas da nadjem sve to... mislio sam da bi ovo bilo dovoljno... ali nema veze, sad sam sve sredio kad mi je tomas objasnio

Odgovori